Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Юридичний відділ


 


Посада: завідуючий юридичним відділом
Освіта: 
Загальний стаж
Телефон:
Дні та часи прийому громадян: щопонеділка з 10.00-17.00, каб. 422

Структура відділу:
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Номер телефону Номер кабінету
- завідуючий відділом 422
Посувайло Яна Олександрівна - головний спеціаліст-юрист 423
Інформація про роботу відділу
 1. Організовує правову роботу у виконкомі районної у місті ради, спрямованої на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання порушенням вимог чинного законодавства, нормативно-правових актів посадовими особами місцевого самоврядування під час виконання покладених завдань і обов’язків.
 2. Забезпечує контроль за виконанням районною у місті радою, як органом місцевого самоврядування та виконавчим комітетом вимог чинного законодавства щодо захисту прав і законних інтересів територіальної громади.
 3. Утворює адміністративну комісію виконкому районної у місті ради та спрямовує її діяльність, уповноважує посадових осіб складати протоколи про адміністративні правопорушення відповідно до чинного законодавства. Здійснює контроль за виконанням рішень винесених відповідно до постанов адміністративної комісії про накладання адміністративних стягнень.
 4. Координує надання інформації про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району, для оприлюднення цієї інформації прокурором та керівником органів внутрішніх справ на сесії районної у місті ради.
 5. Співпрацює з правоохоронними органами відповідно до наданих повноважень виконкому районної у місті ради, а також координує роботу по забезпеченню громадського порядку при проведенні зборів, мітингів, маніфестацій і демонстрацій, спортивних, видовищних та інших масових заходів.
 6. Надає юридичну допомогу структурним підрозділам виконкому районної у місті ради при виконанні покладених на них обов’язків, координує їх діяльність у правовому полі.
 7. Здійснює реєстрацію і координацію діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку в районі та виконують інші функції, покладені законодавством України на органи місцевого самоврядування щодо організації та забезпечення їх роботи.
 8. Бере участь у судових засіданнях районних судів м. Кривого Рогу, в яких стороною є Криворізька міська рада та її виконком, з питань:
  • установлення факту родинних відносин та визнання права власності на житлову площу;
  • виділення частки у спільному майні;
  • визнання права власності на квартиру, домоволодіння (або частину) у порядку спадкування;
  • продовження строку прийняття спадкового майна;
  • визнання членом родини наймача та права на житлову площу;
  • установлення фактів, що мають юридичне значення;
  • визнання права власності за набувальною давністю на об’єкти нерухомого майна індивідуальної житлової забудови, квартири.