Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний вебсайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Відділ по взаємодії з правоохоронними органами

 

Грідін Сергій Володимирович

Посада: завідувач відділу по взаємодії з правоохоронними органами
Дні та часи прийому громадян: щовівторка з 10.00 год до 12.30 год.

 Структура відділу:

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Номер телефону Номер кабінету
Грідін Сергій Володимирович - завідувач відділу    320
Козохват Дмитро Володимирович - головний спеціаліст    320

Інформація про роботу відділу

Одним із основних завдань відділу по взаємодії з правоохоронними органами виконкому районної у місті ради є реалізація державної політики щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, дотримання вимог законодавства щодо запобігання корупції.

Основні напрямки діяльності відділу є:

1. Взаємодія з правоохоронними органами, на які покладено обов'язки щодо забезпечення прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку.

2. За дорученнями голови районної у місті ради готує звернення до правоохоронних органів про притягнення до відповідальності осіб, які завдають шкоди інтересам територіальної громади.

3. Сприяє діяльності правоохоронних органів району у здійсненні ними своїх повноважень.

4. Координація діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону.

5. Узагальнює інформацію про стан забезпечення прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку у районі.

6. Організовує та здійснює взаємодію виконавчих органів районної у місті  ради з правоохоронними та контролюючими органами.

7. Надає організаційно-методичну, інформаційно-аналітичну та іншу допомогу іншим виконавчим органам районної у місті ради та комунальним підприємствам, підприємствам, організаціям та установам району усіх форм власності з питань, що належать до компетенції відділу.

8. Координує діяльність громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону у межах, визначених чинним законодавством України.