Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний вебсайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Петиції

Роз’яснення щодо підготовки та подання петиції

Для створення електронної петиції до Саксаганської районної у місті ради її автор (ініціатор) заповнює форму на офіційному вебсайті виконкому Саксаганської районної у місті ради в мережі Інтернет у розділі “Електронна петиція” та розміщує її текст.

В електронній петиції має бути викладено суть звернення, зазначено прізвище, ім’я, по батькові її автора (ініціатора), адресу його електронної пошти. На вебсайті виконкому Саксаганської районної у місті ради в мережі Інтернет обов’язково зазначаються дата початку збору підписів, їх загальна кількість та перелік осіб, які підтримали електронну петицію.

Не оприлюднюється електронна петиція, що містить заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права й свободи людини.

Відповідальність за зміст електронної петиції несе її автор (ініціатор).

Дата оприлюднення електронної петиції на офіційному вебсайті виконкому Саксаганської районної у місті  ради в мережі Інтернет є датою початку збору підписів громадян на її підтримку.

Електронна петиція, що надійшла до Саксаганської районної у місті  ради, розглядається за умови збору на її підтримку протягом трьох місяців з дня її оприлюднення  підписів громадян міста, кількість яких визначена Статутом територіальної громади м. Кривого Рогу.

Електронна петиція, що в установлений строк не набрала необхідної кількості підписів на її підтримку, після завершення строку збору підписів розглядається як звернення громадян. Терміном початку розгляду такого звернення є день, наступний після дня закінчення строку збору підписів.

 

Звіт про кількість петицій

Звіт за 2019 рік

Звіт за 2020 рік

Звіт за 2021 рік

Звіт за 2022 рік