Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Виконком Саксаганської районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Виконком Саксаганської районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- головний  спеціаліст  загального відділу;

- спеціаліст І категорії управління благоустрою та житлово-комунального господарства

Кваліфікаційні вимоги:

- головний спеціаліст загального відділу - повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, вільне володіння державною мовою.

- спеціаліст І категорії управління благоустрою та житлово-комунального господарства - вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою, знання форм та методів  роботи  із засобами масової інформації, навички роботи на компьютері з відповідними програмними засобами.

До участі у конкурсі запрошуються громадяни України.  Документи для участі у конкурсі приймаються щодня (крім суботи та неділі) до 05.11.2021 за адресою:  м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 32, кім.: 211, 212 з 08:00 до 16:30; обідня перерва з 12:30 до 13:00.

Для участі у конкурсі необхідно подати електронну декларацію шляхом заповнення відповідних форм на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та надати на розгляд конкурсної комісії відповідні документи. 

Інформаію про функціональні обов’ язки за посадами можна отримати по телефону:

94-82-14 – загальний відділ;

94-82-20, 94-82-21 - управління благоустрою та житлово-комунального господарства

З переліком необхідних документів для участі у конкурсі можна ознайомитися за посиланням:

http://srvk.gov.ua/ua/news/pg/171114522425972_n/ua/st/pg/190613240125192_s/