Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний вебсайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Відділ перспективного розвитку району інвестицій і інновацій

 

 

 Печенюк Варвара Богданівна

Посада: начальник відділу перспективного розвитку району інвестицій і інновацій Email: [email protected]
Телефон:
Дні та часи прийому громадян:

 Структура відділу:

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Електронна адреса Номер кабінету
Печенюк Варвара Богданівна - начальник відділу [email protected]  101
Черопкіна Олена Олександрівна  - головний спеціаліст [email protected]  101
Виноградова Оксана Михайлівна - головний спеціаліст [email protected]  101
  - cпеціаліст І категорії [email protected]  101

Інформація про роботу відділу

Відділ перспективного розвитку району, інвестицій та інновацій виконує свої обов’язки зі створення єдиного інформаційного простору управління програмами, проєктами, грантами у виконкомі Саксаганської районної у місті ради, які реалізуються на території Саксаганського району, у тому числі за рахунок міського бюджету.

Забезпечення досягнення результатів у рамках реалізації Стратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу на відповідні роки і Програми соціально-економічного розвитку міста на території району.

Сприяння підготовці та ефективної реалізації проєктів місцевого розвитку, в рамках проведення конкурсу проєктів «Громадський бюджет» на території району та інше, що передбачає Положення про відділ перспективного розвитку, інвестицій та інновацій виконкому Саксаганської районної у місті ради.

Також відділ проводить консультації для мешканців району із наявних грантових програм, допомагає в написані грантових заявок та консультує, на які програми можуть подаватися потенційні апліканти.