Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний вебсайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Фінансовий відділ

 


Шматкова Людмила Георгіївна

Посада: Начальник фінансового відділу
Телефон: 94-82-18
Дні та часи прийому громадян: щопонеділка з 10.00-12.30, каб. 425

Структура відділу
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Номер телефону Номер кабінету
Шматкова Людмила Георгіївна - начальник фінансового відділу 94-82-18 427
Загородня Олена Вячеславівна - заступник начальника фінансового відділу  94-82-18 425
Гайдай Людмила Валентинівна - головний спеціаліст, економіст  94-82-18 425
Кожемяка Тамара Петрівна - головний спеціаліст, економіст  94-82-18 425
  - головний спеціаліст, економіст  94-82-18 425

Інформація про роботу відділу

  1. Фінансовий відділ є самостійним структурним підрозділом виконкому районної у місті ради. Відповідно до законодавства України утворюється районною у місті радою та підпорядковується у своїй діяльності голові районної у місті ради.
  2. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Бюджетним кодексом України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», постановами Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, Указами Президента України, розпорядженнями голови облдержадміністрації, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, рішеннями районної у місті ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями голови районної у місті ради, регламентом виконкому районної у місті ради та Положенням про фінансовий відділ виконкому районної у місті ради.

Основні завдання відділу:

1. Спільно з головними розпорядниками коштів складає прогноз бюджету району на середньостроковий період. На підставі визначеного міською радою складу доходів та видатків здійснює функції зі складання бюджету району, готує проєкт рішення про бюджет району та подає його на розгляд районної у місті ради. Забезпечує виконання бюджету, внесення змін до нього, погодження звіту про виконання та оприлюднення інформації про бюджет району відповідно до чинного законодавства.

2. Проводить фінансування передбачених бюджетом району видатків на:

- утримання виконавчих органів районної у місті ради, установ та організацій, розташованих на території району, а саме:

1) Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Криворізької міської ради;

2) Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Саксаганському районі Криворізької міської ради.

- заходи у галузі соціального захисту, житлово-комунального господарства, культури, спорту, молоді, сім’ї, жінок та дітей.

- субвенції за рахунок міжбюджетних трансфертів, визначених рішенням про міський бюджет, а саме:

1) на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету;

2) інші субвенції з місцевого бюджету, у тому числі субвенція з міського бюджету бюджетам району на фінансування проєктів-переможців конкурсу місцевого розвитку «Громадський бюджет» та субвенція з обласного бюджету  на виконання доручень виборців депутатами обласної ради.

3. Координує діяльність учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету району.

4. Здійснює контроль за дотриманням бюджетними установами, закладами, які розташовані на території району і утримуються за рахунок коштів бюджету району, чинного законодавства щодо використання бюджетних коштів за всіма напрямами і видами витрат.

5. Проводить аналіз видатків за рахунок власних надходжень бюджетних установ, які фінансуються з бюджету району.

6. Бере зобов’язання на отримання позик із джерел, передбачених чинним законодавством.

7. Забезпечує впровадження і функціонування системи управління якістю.

8. Забезпечує утворення цільових фондів та затвердження положень про цільові фонди.

9. Проводить фінансування видатків за рахунок коштів цільових фондів, утворених районною у місті радою.