Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Голова Саксаганської районної у місті ради

 

Беззубченко Валерій Вікторович

Голова Саксаганської районної у місті ради

Народився: у 1977 році в м. Кривому Розі

Освіта: У 2011 році закінчив Криворізький технічний університет за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство».

 

Стаж роботи: загальний стаж роботи - 21 рік, з них в органах місцевого самоврядування - 10 років (стаж державної служби). На службі у виконкомі Саксаганської районної у місті ради з 2006 року. Працював на посаді заступника голови районної у місті ради. У листопаді 2010 року обраний головою районної у місті ради. Депутат Саксаганської районної у місті ради V, VI та VII скликань.

 

Приймальня: (0564) 64-05-21

Дні та часи прийому громадян: щопонеділка з 11:00 до 12:30, з 13:00 до 15:00

Звернення на "пряму телефонну лінію" голови районної у місті ради: щодня з понеділка по п'ятницю з 8:30 до 12:30 та з 13:00 до 17:00 (0564) 64-50-06


 
Повноваження за розподілом посадових обов’язків:

  

   1. Очолює районну у місті раду та її виконавчий комітет, керує їх діяльністю, несе відповідальність за виконання делегованих повноважень.

   2. Представляє районну у місті раду та її виконавчий комітет у відносинах з державними органами та іншими органами місцевого самоврядування, районними організаціями політичних партій, громадськими та релігійними організаціями, громадянами, трудовими колективами, адміністраціями підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, а також у міжнародних відносинах відповідно до законодавства.

   3. Представляє районній у місті раді кандидатуру для обрання на посаду заступника голови районної у місті ради;  вносить для затвердження районній у місті раді кандидатури  заступників голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконкому районної у місті ради  та пропозиції щодо структури органів ради, її виконавчого апарату, витрат на їх утримання.

Призначає на посади та звільняє з посад посадових осіб виконкому районної у місті ради, приймає на роботу  інших працівників виконкому районної у місті ради.

   4. Забезпечує формування, затвердження районного у місті бюджету та контролює його виконання. В межах, затверджених районним у місті бюджетом повноважень, виступає розпорядником коштів відповідного бюджету, використовує їх тільки за призначенням. Затверджує кошторис адміністративно-господарських витрат та контролює його виконання.

   5. Регулярно інформує населення району про стан виконання повноважень, покладених на районну у місті раду та її виконавчий комітет.

   6. Утворює консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи, комісії, координаційні ради, робочі групи тощо, члени яких виконують свої функції на громадських засадах, а також визначає їх функції, завдання та персональний склад.

   7. В межах своїх повноважень, видає розпорядження з основної діяльнос-ті виконкому районної у місті ради, кадрових питань та мобілізаційної роботи.

   8. Забезпечує розроблення та реалізацію заходів, пов’язаних з мобілізаційною підготовкою, цивільною обороною на території району.

   9. Веде особистий прийом громадян.

   10. Розглядає та погоджує клопотання підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності про нагородження та вносить їх на розгляд у встановленому порядку до відповідних органів виконавчої влади.

   11. Забезпечує виконання Конституції та законів України, актів Президента України, постанов Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, нормативно-правових та розпорядчих актів вищих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в обсязі та межах делегованих повноважень.

   12. Безпосередньо керує діяльністю:

- відділу бухгалтерського обліку (з питань фінансово-господарської діяльності);

- фінансового відділу;

- відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи (у частині організації здійснення заходів з мобілізаційної підготовки та мобілізації).

   13. Голова районної у місті ради в межах своїх повноважень безпосередньо забезпечує взаємодію з:

- Криворізькою місцевою прокуратурою № 3;

- Саксаганським районним судом м. Кривого Рогу;

- Саксаганським відділенням поліції Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області;

- управлінням Пенсійного фонду України у Саксаганському районі;

- Криворізькою центральною об’єднаною державною податковою інспекцією Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області;

- Криворізьким міським центром зайнятості;

- Саксаганським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Криворізького міського управління юстиції у Дніпропетровській області;

- Саксаганським районним відділом у м. Кривий Ріг Головного управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області;

- військовою частину 3011 Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України;

- Саксаганським відділом державної виконавчої служби Криворізького міського управління юстиції.

   14. Очолює:

- комісію з питань захисту прав дитини; 

- робочу групу по попередньому розгляду особових справ мешканців району для вирішення питання поселення їх до комунальних установ «Будинок милосердя» та «Будинок милосердя «Затишок»;

- робочу групу щодо забезпечення ефективного функціонування внутрішнього фінансового контролю, усунення порушень чинного законодавства та

запобігання проявам корупції у сфері використання бюджетних коштів.