Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Новини

Результати ХХ ювілейного турніру з баскетболу пам’яті народного депутата України трьох скликань, почесного громадянина міста Кривого Рогу Гурова Вадима Миколайовича Результати ХХ ювілейного турніру з баскетболу пам’яті народного депутата України трьох скликань, почесного громадянина міста Кривого Рогу Гурова Вадима Миколайовича

Протягом трьох днів групового етапу змагань виявилися 4 лідери змагань – команди Саксаганського, Інгулецького, Тернівського та Покровського районів. Вони і вийшли до фінальних ігор та боролися за чемпіонство. У грі за 3 місце зійшлися команди Інгулецького та Покровського районів.

21 лютого 2020
Про роботу районної робочої групи з питань ліквідації осередків стихійної торгівлі в районі Про роботу районної робочої групи з питань ліквідації осередків стихійної торгівлі в районі

20.02.2020 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради спільно з спеціалістами управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради проведено спільний рейд щодо протидії функціонування стихійних та нелегальних місць торгівлі. Рейдовою роботою охоплено вул. Володимира Великого.

21 лютого 2020
Пожежа на мікрорайоні Гірницькому Пожежа на мікрорайоні Гірницькому

Ввечері 18 лютого до служби  порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу, яка виникла в житловому будинку на мікрорайоні Гірницькому

20 лютого 2020
Чергове засідання виконавчого комітету Саксаганської районної у місті ради Чергове засідання виконавчого комітету Саксаганської районної у місті ради

19.02.2020 у приміщенні виконкому Саксаганської районної у місті ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету Саксаганської районної у місті ради.

20 лютого 2020
Країна щасливих людей - Данія! (в рамках фестивалю EUROFEST 2020) Країна щасливих людей - Данія! (в рамках фестивалю EUROFEST 2020)

Розпочинається підготовка до EUROFEST 2020. Цього року урочисте святкування відбудеться – 16 травня в Інгулецькому районі в парку Савіцького. На даному заході презентуватиметься географія, культура та історія держав-членів ЄС, відбуватимуться спортивні та розважальні заходи для всієї родини, проводитимуться вікторини з європейської тематики та облаштовуватимуться «куточки національних страв» держав-членів ЄС тощо.

19 лютого 2020
Старт ХХ ювілейного турніру з баскетболу пам’яті народного депутата України трьох скликань, почесного громадянина міста Кривого Рогу Гурова Вадима Миколайовича Старт ХХ ювілейного турніру з баскетболу пам’яті народного депутата України трьох скликань, почесного громадянина міста Кривого Рогу Гурова Вадима Миколайовича

З метою популяризації та розвитку юнацького баскетболу в місті, зміцнення здоров’я учнів шляхом залучення їх до регулярних занять ігровими видами спорту, виявлення здібних спортсменів та їх підготовці для подальшої участі в обласних змаганнях, з 17 по 20 лютого 2020 року в спортивному залі комунального позашкільного навчального закладу «ДЮСШ № 10» КМР (вул. Бикова, 4) проходить ХХ міській турнір з баскетболу серед юнаків старшого шкільного віку за програмою міських спортивних ігор «Олімпійські надії»

19 лютого 2020
Ура! Нова література! Ура! Нова література!

Шановні читачі! Запрошуємо вас до бібліотеки-філіалу № 15 комунального закладу культури «Міська  дитяча  бібліотека» Криворізької міської ради, де на вас чекають багато нових, цікавих, гарних і змістовних книг для будь-якого віку, навіть для ваших батьків. Книги вже готові для користування читачами.

18 лютого 2020
Купи носки – допоможи дітям Купи носки – допоможи дітям

Сучасна бібліотека – провідник  і помічник у роботі з соціалізації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами. Ми давно і активно співпрацюємо з громадською організацією «Ми можемо», яка об’єднує дітей і дорослих, що потребують соціальної адаптації, потребують спілкування і допомоги.

18 лютого 2020
Нехай кохання зігріває! Нехай кохання зігріває!

14 Лютого - День всіх закоханих або ж День святого Валентина. Це свято романтики, кохання та ніжності. Свято оповите багатьма легендами і ніхто достеменно не знає, чи існував святий Валентин і чи справді він вперше подарував коханій романтичну «валентинку», однак усі закохані надають романтичного значення цьому дню.

14 лютого 2020
Пам’ятаємо…  Пам’ятаємо…

Сьогодні, 14 лютого 2020 року, біля пам`ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, пройшов районний захід до Дня вшанування пам`яті учасників бойових дій на території інших держав. На заході були присутні учасники бойових дій на території інших держав, Батьки та матері загиблих в Афганістані, представники установ, підприємств та закладів району.

14 лютого 2020
Про роботу районної робочої групи з питань ліквідації осередків стихійної торгівлі в районі Про роботу районної робочої групи з питань ліквідації осередків стихійної торгівлі в районі

13.02.2020 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради спільно з спеціалістами управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради та дільничним інспектором поліції Саксаганського відділення поліції Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області проведено спільний рейд щодо протидії функціонування стихійних та нелегальних місць торгівлі. Рейдовою роботою охоплено вул. Івана Авраменка (територія біля ринку «Бульвар Вечірній), бульвар Вечірній та  вул. Космонавтів, біля буд. 13.

14 лютого 2020
Світ художнього слова Світ художнього слова

Світ художнього слова - мистецтво, яке створює нову художню реальність за законами краси, передає загальнолюдські й національні цінності від покоління до покоління.

14 лютого 2020
Довгоочікуване відкриття плавального басейну в ДЮСШ № 10 Довгоочікуване відкриття плавального басейну в ДЮСШ № 10

07 лютого на базі комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа № 10» відбулося відновлення навчально-тренувальних занять в плавальному басейні після капітальної реконструкції системи фільтрації. На заході були присутні почесні гості, тренери та вихованці спортивної школи.

12 лютого 2020
Відповідальне батьківство Відповідальне батьківство

07 лютого 2020 року на базі КНП «ЦПМСД № 4» КМР відбулася інформаційна зустріч для багатодітних батьків, з числа таких, які потрапили в складні життєві обставини, на тему: «Проблеми виховання та недопущення загрози життю і здоров’ю дітей у багатодітних родинах та шляхи їх подолання задля збереження біологічної сім’ї».

11 лютого 2020
Дія — у дії! Презентовано мобільний застосунок Дія та Національну онлайн-платформу цифрової освіти Дія — у дії! Презентовано мобільний застосунок Дія та Національну онлайн-платформу цифрової освіти

Від 6 лютого українські водії отримали можливість користуватися цифровими посвідченням водія та свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу у мобільному застосунку Дія.

11 лютого 2020
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»