Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Новини

Шановні мешканці району, дорогі земляки! Шановні мешканці району, дорогі земляки!

Від імені депутатського корпусу районної у місті ради, членів її виконкому, керівників підприємств та від себе особисто, вітаю вас із однією з найзначиміших подій для кожного саксаганця - 45 річницею від дня заснування Саксаганського району!

19 жовтня 2020
Клуб шанувальників авторської пісні Клуб шанувальників авторської пісні

У читальній залі бібліотеки-філіалу № 10 комунального закладу культури «Міська бібліотека для дорослих» Криворізької міської ради, відбулося засідання клубу шанувальників авторської пісні в розширеному форматі, з обов’язковим дотриманням протиепідемічних заходів, пов’язаних з корона-вірусом. 

19 жовтня 2020
Агов, юні художники!! Агов, юні художники!!

Запрошуємо усіх бажаючих до участі у конкурсі живопису ім. Григорія Синиці. Прийом конкурсних робіт триватиме до 24 грудня 2020 року.

19 жовтня 2020
Міський конкурс-пленер  «Парки та сквери міста. Осінь 2020» Міський конкурс-пленер «Парки та сквери міста. Осінь 2020»

Вітаємо учнів художнього відділу комунального закладу спеціалізованої мистецької освіти «Музична школа №5» Криворізької міської ради, які посіли призові місця у міському конкурсі-пленері «Парки та сквери міста. Осінь 2020»:

19 жовтня 2020
Щасливий той, хто вважає себе щасливим! Щасливий той, хто вважає себе щасливим!

9 жовтня 2020 року в КНВК № 35 «Імпульс» психологічною службою закладу організовано навчання дітей підвищенню стресостійкості.  Учні мали змогу продемонструвати своїми світлинами способи регуляції емоційного стану, відправити меседж: «NO STRESS!!! BI HAPPY!!!».

16 жовтня 2020
Урочисті заходи  у Донецькому юридичному інституті МВС України Урочисті заходи у Донецькому юридичному інституті МВС України

15 жовтня 2020 року у Донецькому юридичному інституті Міністерства Внутрішніх справ України пройшли урочистості з нагоди складання присяги працівника Національної поліції України.

16 жовтня 2020
Пам’ятаємо… Пам’ятаємо…

14 жовтня українці святкують відразу три свята: День захисника Вітчизни, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. На честь загиблих в Афганістані члени Спілки Ветеранів Афганістану та воєнних конфліктів в інших державах Саксаганського району м. Кривого Рогу «Саланг» висадили 14 молодих горобин.

16 жовтня 2020
Звітуємо територальній громаді:служба у справах дітей Звітуємо територальній громаді:служба у справах дітей

Відповідно до Положення про службу у справах дітей затвердженого рішенням виконкому Саксаганської районної у місті ради від 23 вересня 2016 ро-ку № 65, зі змінами, до складу служби у справах дітей входить два сектора

15 жовтня 2020
Про зміст добросусідства Про зміст добросусідства

Як говорить народна мудрість «погано жити, якщо з сусідами не дружити». Дійсно, це так. У чому полягає зміст правил добросусідства й які особливості їх правового регулювання?

15 жовтня 2020
Козацькому роду нема переводу Козацькому роду нема переводу

13 жовтня 2020 року в Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 31 проведено традиційне загальношкільне дійство «Козацька честь і слава». В умовах карантину загальношкільний захід трансформовано в міні-квест «Від стежини до стежини», в якому взяли участь всі учні школи. 

15 жовтня 2020
Зручна дорога до школи – щасливі діти та дорослі Зручна дорога до школи – щасливі діти та дорослі

08 жовтня 2020 року Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №  41 відзвітувала про  реалізацію проєкту «Зручна дорога до школи – щасливі діти та дорослі», переможця конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет»

15 жовтня 2020
Шкіряний м’яч Шкіряний м’яч

З 23 вересня по 06 жовтня 2020 року на футбольному полі КЗШ №69 та запасному футбольному полі спорткомплексу «Металург» КПНЗ «ДЮСШ №1» (фінальні зустрічі за І та ІІІ місце) відбулися міські змагання з футболу «Осінні зірочки» серед учнів закладів освіти 2010 р. н. та молодших по програмі Всеукраїнських змагань «Шкіряний м’яч»

13 жовтня 2020
Зміни у призначенні соціальної допомоги Зміни у призначенні соціальної допомоги

З 22 липня 2020 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України № 632 “Деякі питання виплати державної соціальної допомоги”, якою передбачено зміну алгоритму призначення та виплати допомоги на дітей одиноким матерям та допомоги малозабезпеченим сім’ям.

12 жовтня 2020
Патронатне виховання Патронатне виховання

Патронатна сім’я – це європейська новітня форма сімейного виховання.

12 жовтня 2020
Грані творчості Грані творчості

Відбулася виставка до Дня художника  у відділі мистецтв комунального закладу культури «Міська бібліотека для дорослих» Криворізької міської ради та комунального закладу спеціалізованої мистецької освіти «Музична школа №5» Криворізької міської ради

12 жовтня 2020
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»