Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Новини

Кубок Саксаганського району з Кіокушин карате серед юнаків і дівчат 2006-2014 р. н. Кубок Саксаганського району з Кіокушин карате серед юнаків і дівчат 2006-2014 р. н.

17 березня 2019 року на базі комунального позашкільного навчального закладу «Центр спорту для дітей, юнацтва та молоді «Олімп» Криворізької міської ради за підтримки народного депутата України Гальченка Андрія Володимировича відбувся ІІІ традиційний Кубок Саксаганського району з Кіокушин карате серед юнаків і дівчат 2006-2014 років народження, де взяли участь 114 спортсменів.

22 березня 2019
Бережемо водні ресурси! Бережемо водні ресурси!

18 березня 2019 року спеціалістами управління екології виконкому Криворізької міської ради, виконкому Саксаганської районної у місті ради, Криворізького міського відділу лабораторних досліджень державної установи «Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України», представником громадської спілки «Екологічна рада Криворіжжя» Маякова Й. Д. відібрано проби з поверхневих водних об’єктів в Саксаганському районі для виконання фізико-хімічних та бактеріологічних досліджень води.

21 березня 2019
Звіт перед громадою Звіт перед громадою

15 березня 2019 року у приміщенні комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Саксаганському районі» Криворізької міської ради відбулось публічне представлення інформації про використання головними розпорядниками коштів районного у місті бюджету за 2018 рік.

20 березня 2019
Традиційна Саксаганська районна спартакіада серед колективів фізичної культури Традиційна Саксаганська районна спартакіада серед колективів фізичної культури

15 та 16 березня 2019 року в Саксаганському районі на спортивних базах КПНЛ, КПЛ та комунального позашкільного навчального закладу «ДЮСШ № 10» КМР стартувала традиційна районна спартакіада серед збірних команд колективів фізичної культури підприємств, установ, організацій, закладів всіх форм власності та депутатського корпусу районної у місті ради, де взяли участь 200 чоловік з восьми збірних команд

19 березня 2019
Увага! Акція-конкурс «Моя велика родина» Увага! Акція-конкурс «Моя велика родина»

З метою популяризації та підтримки традиційних сімейних цінностей, формування розуміння сім’ї як базової цінності в житті людини, з 01 березня 2019 року розпочата районна акція-конкурс «Моя велика родина». До участі в конкурсі запрошуються учні 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району.

18 березня 2019
Яка довідка необхідна саме Вам? Яка довідка необхідна саме Вам?

Для кожної мети законодавство передбачає різний обсяг інформації стосовно особи. Для чого організації та підприємства вимагають надати відповідні довідки.

Відділ реєстрації місця проживання громадян виконкому Саксаганської районної у місті ради нагадує, які довідки можливо отримати мешканцям району.

18 березня 2019
ГОДИНА ЗЕМЛІ 2019 ГОДИНА ЗЕМЛІ 2019

У суботу 30 березня 2019 року о 20.30 люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє планети та єдності у бажанні захистити природу. В цей час вимкнуть освітлення навіть на Ейфелевій вежі, в Ермітажі, на знаменитому годиннику Біг-Бен. 

18 березня 2019
Кубок Гурова з баскетболу серед дівчат шкільного віку Кубок Гурова з баскетболу серед дівчат шкільного віку

З 04 по 07 березня 2019 року в спортивному залі комунального позашкільного навчального закладу «ДЮСШ № 10» КМР відбувся ХVІІІ міській турнір з баскетболу серед дівочих збірних команд шкільного віку пам’яті народного депутата України трьох скликань, почесного громадянина міста Кривого Рогу Гурова Вадима Миколайовича, присвяченого Міжнародному жіночому дню 8-го березня.

15 березня 2019
Свято масляної в Саксаганському районі Свято масляної в Саксаганському районі

10 березня 2019 року на території «Квітка Кривбасу» за ініціативи виконкому Саксаганської районної у місті ради відбулося районне свято «Масляна». 

14 березня 2019
Вільний вибір місця проживання: чи є обмеження? Вільний вибір місця проживання: чи є обмеження?

Жителі України можуть реєструвати місце проживання за власним бажанням без жодних обмежень, що стосуються санітарних норм або розміру житлової площі. Але в деяких випадках в залежності від обставин право вільного вибору може обмежуватися.

13 березня 2019
Млинець – родзинка свята! Млинець – родзинка свята!

10 березня 2019 року в сквері «Квітка Кривбасу» Саксаганська малеча зустріла Весну.

12 березня 2019
Ще раз про красу Ще раз про красу

Настала весна і кожна жінка, кожна дівчинка хоче причепуритися, розквітає разом з природою. Підкреслити дівочу красу нам допомагають майстри перукарської справи, візажисти, флористи, а увічнити ці красиві моменти можуть фотографи.

11 березня 2019
Відзначення Міжнародного жіночого дня у Саксаганському районі Відзначення Міжнародного жіночого дня у Саксаганському районі

06 березня поточного року о 15. 00 у міському комунальному закладі «Палац культури «Мистецький» відбувся урочистий районний захід з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня.

11 березня 2019
Звітуємо територіальній громаді: відділ реєстрації місця проживання громадян Звітуємо територіальній громаді: відділ реєстрації місця проживання громадян

В своїй роботі відділ реєстрації місця проживання громадян керується Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання громадян», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру», іншими законодавчими та нормативно-правовими актами.

11 березня 2019
Вперше Масляні гуляння Саксаганського району відбулися у сквері «Квітка Кривбасу» Вперше Масляні гуляння Саксаганського району відбулися у сквері «Квітка Кривбасу»

У суботу, 10 березня, у сквері «Квітка Кривбасу» відбулося відзначення найвеселішого та найсмачнішого свята зими – Масляної!

11 березня 2019
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»