Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Новини

Літо у розпалі Літо у розпалі

17 червня 2019 року відбулось чергове засідання районного штабу з питань організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей і молоді у 2019 році, на якому було підведено підсумки роботи таборів з денним перебуванням, що працювали на базі навчальних закладів освіти району у ІІ зміну поточного року, організації безкоштовного харчування дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та оздоровлення дітей у заміських таборах у липні 2019 року.

23 липня 2019
Радісне дитинство Радісне дитинство

17 липня 2019 для дітей, які проживають на вулиці Генерала Радієвського, відбулося справжнє свято – відкриття дитячого майданчика.

23 липня 2019
І знову Гран-Прі І знову Гран-Прі

Літо, море, фестиваль… Свято творчості та мистецтва, талантів та праці, юних мрій та великих звершень. «Чорноморська перлина» – Всеукраїнський дитячо-молодіжний фестиваль-конкурс мистецтв. Морський бриз творчості на літній фестиваль «Чорноморська перлина» зібрав юних та обдарованих, натхненних та амбітних.

23 липня 2019
У Саксаганському районі під час негоди, яка відбулася 02 липня 2019 року було повалено майже 800 дерев! У Саксаганському районі під час негоди, яка відбулася 02 липня 2019 року було повалено майже 800 дерев!

Як відомо, під час негоди 02. 07. 2019 через сильний вітер і зливу було повалено майже 800 дерев. Дерева падали на проїжджу частину, тротуари, на покрівлю будинків, на території багатоквартирних і приватних будинків.

19 липня 2019
А твоя дитина є в реєстрі територіальної громади? А твоя дитина є в реєстрі територіальної громади?

Реєстрація місця проживання дитини дуже важлива річ. Дитина з народження наділяється певним об’ємом прав, таких як, право на ім’я, на громадянство, на піклування і турботу, на медичну допомогу, право на освіту. Діти дуже швидко дорослішають, і ми не помічаємо як настає час йти їм до школи. І тоді батьки стикаються зі складнощами.

19 липня 2019
Спортивні ігри та розваги Спортивні ігри та розваги

Літня спартакіада «Юність-2019» в Саксаганському районі традиційно проходить із залученням вихованців тимчасових таборів відпочинку.

18 липня 2019
Рукавом махнув – дерево погнув Рукавом махнув – дерево погнув

Чи потрібно напружувати розум та силу, якщо перед нами – стихія, яка живе власним законом? Увечері 02.07.2019 у місті Кривому Розі гарячий штиль змінив жахливий буревій та злива. Стихія, яка прокотилася нашим містом, завдала шкоди не лише приватним будинкам, але й комунальній власності.

18 липня 2019
День хрещення Київської Русі – України День хрещення Київської Русі – України

День хрещення Київської Русі – України як державну пам'ятну дату на честь Хрещення Русі, було оголошено Указом Президента України  № 668/2008 від 25 липня 2008 року, яка відзначається щорічно 28 липня - у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира.

18 липня 2019
Літо – індикатор благополуччя Літо – індикатор благополуччя

Літо не тільки час відпочинку дітей, але й перевірка на відповідальність батьків, які мають низький виховний потенціал – так вважають в службі у справах дітей виконкому Саксаганської районної у місті ради.

18 липня 2019
Районні змагання з шахів «Біла тура» Районні змагання з шахів «Біла тура»

10 липня 2019 року на базі комунального позашкільного навчального закладу «ДЮСШ № 10» відбулися районні змагання з шахів «Біла тура» серед вихованців тимчасових таборів відпочинку з денним перебуванням в рамках літньої спартакіади «Юність-2019», присвячені до Всесвітнього Дня шахів

18 липня 2019
Фінальні районні змагання з більярдного спорту Фінальні районні змагання з більярдного спорту

12 липня 2019 року на базі спортивного більярдного клубу «Імперія», в рамках літньої спартакіади «Юність-2019» відбулися фінальні районні змагання з більярдного спорту серед переможців і призерів відбіркових змагань між збірними командами тимчасових таборів відпочинку з денним перебуванням ІІ зміни.

18 липня 2019
Духовний храм людини: сім'я, родина, рід Духовний храм людини: сім'я, родина, рід

09 липня у Центрі інклюзивного бібліотечного обслуговування людей з інвалідністю “Культурний світ без меж”, який діє на базі бібліотеки-філіалу № 24 комунального закладу культури «Міська бібліотека для дорослих» Криворізької міської ради, з нагоди Дня родини відбулась година духовності “Духовний храм людини: сім'я, родина, рід” за участі представників Саксаганської районної ради ветеранів та активних читачів бібліотеки.

16 липня 2019
Актуальне питання сьогодення Актуальне питання сьогодення

Актуальним питанням сьогодення є оздоровлення дітей. Але виникає певна проблема, коли один із батьків не дає згоди на виїзд дитини за межі України.

16 липня 2019
Свято шоколаду Свято шоколаду

11 липня 2019 року день дійсно добрий, бо солодке та велике свято «Шоколаду»! Свято всіх ласунів. Його започаткували французи ще 22 роки тому. Це молоде свято досить швидко здобуло популярність і, крім Франції, відзначається в Німеччині, Італії, Швейцарії та інших країнах. Здавна відомо, що шоколад є дуже смачними «ліками від депресії» і незамінним засобом проти втоми. Отже, Всесвітній день шоколаду – це ще й день позитиву, веселощів та солодкого життя.

15 липня 2019
А ти є в Електронному реєстрі територіальної громади міста Кривого Рогу? А ти є в Електронному реєстрі територіальної громади міста Кривого Рогу?

Завдяки реєстру територіальної громади ми отримаємо автоматизований процес виписки, прописки, отримання довідок. Спрощення ведення електронної картки жителя щодо місць реєстрації, перебування та історії їхніх змін.

12 липня 2019
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»