Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Новини

Відкриття паспортного офісу Центру «Віза» у Саксаганському районі Відкриття паспортного офісу Центру «Віза» у Саксаганському районі

13 листопада 2018 року в приміщенні виконкому Саксаганської районної у місті ради за адресою: вул. Володимира Великого, 32 урочисто відкрився сьомий у місті сучасний паспортний офіс Центру «Віза».

13 листопада 2018
Закордонний паспорт без реєстрації місця проживання? Закордонний паспорт без реєстрації місця проживання?

Безвізовий режим з Європою дає українцям можливість вільно пересуватися країнами шенгенської зони. При цьому обов’язковою умовою таких подорожей є наявність біометричного закордонного паспорта.

13 листопада 2018
Криворізькі контракти-2018 Криворізькі контракти-2018

08 та 09 листопада 2018 року у приміщенні МКЗ «ПК «Мистецький» КМР було проведено ХХІІІ спеціалізовану виставку-ярмарок «Криворізькі контракти».

13 листопада 2018
Привітання із 43-ою річницею Саксаганського району від голови районної у місті ради Привітання із 43-ою річницею Саксаганського району від голови районної у місті ради

Дорогі саксаганці!

Щиро вітаю вас із 43-ою річницею Саксаганського району!

13 листопада 2018
Кожній дитині потрібна родина! Кожній дитині потрібна родина!

Розвиток та виховання дітей, які за певних життєвих обставин не мають можливості виховуватися в біологічній родині, забезпечується різними формами сімейного влаштування: усиновлення, опіка (піклування), прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу.

13 листопада 2018
Привітання із 43-ою річницею Саксаганського району від попередніх керівників Привітання із 43-ою річницею Саксаганського району від попередніх керівників

Привітання із 43-ою річницею Саксаганського району від попередніх керівників

12 листопада 2018
Спільна нарада керівників закладів освіти та батьківської громадськості Саксаганського району Спільна нарада керівників закладів освіти та батьківської громадськості Саксаганського району

2 листопада 2018 року у виконкомі Саксаганської районної у місті ради відбулась спільна нарада керівників закладів освіти та батьківської громадськості. Такий формат наради є актуальним сьогодні та дозволяє здійснити кроки щодо забезпечення прозорості ті інформаційної відкритості галузі освіти.

09 листопада 2018
День української писемності й мови День української писемності й мови

Сьогодні посадовці структурних підрозділів виконкому Саксаганської районної у місті ради вже вдруге приєдналися до написання Всеукраїнського радіодиктанту єдності. 

09 листопада 2018
Проведення тренування органів з евакуації району Проведення тренування органів з евакуації району

08 листопада 2018 року, на виконання розпорядження першого заступника голови регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 18.10.2018 № 1431/0/134-18 «Про заходи з евакуації» проведені практичні тренування з відпрацювання порядку оповіщення та евакуації населення району у разі виникнення можливої надзвичайної ситуації на складах ракетно-артилерійського озброєння в/ч 3283 ЗСУ.

08 листопада 2018
Запобігання корупції Запобігання корупції

Корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення є однією із найнебезпечніших загроз правопорядку, які породжують серйозні проблеми для стабільності й безпеки суспільства та економіки, підривають демократичні інститути й цінності, завдають шкоди стабільному розвитку нашої Держави.

06 листопада 2018
Зігріємо теплом дітей Зігріємо теплом дітей

Надворі вже середина осені, а тому скарг на холод можна чути все більше і більше. Мало того, що температура повітря стрімко знижується, так ще і думки час від часу приходять такі, що не просто тепло зникає, морозом покриває. Але зігрітися в цей холодний час року стає складніше.

05 листопада 2018
Як зареєструвати та зняти з реєстрації місце проживання особи через портал державних послуг iGov Як зареєструвати та зняти з реєстрації місце проживання особи через портал державних послуг iGov

З липня 2017 року відділом реєстрації місця проживання громадян виконкому Саксаганської районної у місті ради надаються наступні адміністративні послуги через портал державних послуг iGov

02 листопада 2018
Як спадкується земля, якщо серед спадкоємців є іноземець Як спадкується земля, якщо серед спадкоємців є іноземець

Якщо за життя спадкодавець не приватизував земельну ділянку, на якій розміщено житловий будинок та господарські будівлі і споруди, то для спадкоємців у порядку спадкування переходить право власності на будівлі і споруди, а якщо земельної ділянки – право користування. При цьому право користування може бути оформлене через укладання договору оренди, оскільки з 2002 року отримати в постійне користування земельної ділянки громадяни вже не мають права.

31 жовтня 2018
Берегти пам’ять про загиблих, славити живих Берегти пам’ять про загиблих, славити живих

Щорічно 28 жовтня українська громада вшановує  визволення України від фашистських загарбників, цього року – 74-ту річницю.

30 жовтня 2018
Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

З 23 по 25 жовтня 2018 року відбулась Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu»в Київському Палаці дітей та юнацтва.

30 жовтня 2018
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»