Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Новини

Карантин продовжується, що нового? Карантин продовжується, що нового?

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 239 продовжено карантин на території країни, але введені додаткові правила, які також були прийняті на засіданні міської комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 25.03.2020, а саме:

27 березня 2020
Світ духовності й краси - театр Світ духовності й краси - театр

Сьогодні 27 березня відзначають своє професійне свято працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. 

27 березня 2020
СОVID- 19 – небезпека поруч СОVID- 19 – небезпека поруч

В  період  епідемії  офісні приміщення стають схожими на «мінні поля». Скупчення людей, замкнутий простір, загальна офісна техніка, якої торкаються колеги, сходинкові  перила, дверні ручки – загроза на кожному кроці.

25 березня 2020
Відповідальність за порушення правил карантину при коронавірусі Відповідальність за порушення правил карантину при коронавірусі

На сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини  оприлюднено інформацію, яка наглядно роз’яснює про адміністративну та кримінальну відповідальність, передбачену за порушення правил карантину та розповсюдження коронавірусної інфекції Covid-19

20 березня 2020
Заходи задля запобігання поширення захворювання на коронавірус Заходи задля запобігання поширення захворювання на коронавірус19 березня 2020 Як розважитися під час карантину: 5 розкішних віртуальних музеїв Як розважитися під час карантину: 5 розкішних віртуальних музеїв

Відвідувати улюблені музеї, не виходячи з дому, цілком реально: Google проводить віртуальні тури по Лувру й музею природознавства в Берліні, а американський Метрополітен-музей оцифрував десятки тисяч робіт зі своєї колекції.

17 березня 2020
Результати районного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games» Результати районного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games»

12 березня 2020 року з 13.00 на спортивній базі КЗШ № 19 (вулиця Івана Авраменка, буд. 20)  був проведений районний спортивно-масовий захід серед школярів «Cool Games» згідно з програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії»

17 березня 2020
Добра традиція - допомагати Добра традиція - допомагати

13 березня 2020 року відбулася благодійна акція. Для фонду «Добро+Дій» вже стало гарною традицією надавати адресну гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів багатодітним сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах

16 березня 2020
І знову вимушені канікули І знову вимушені канікули

З метою запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 серед здобувачів освіти тимчасово призупиняється освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району комунальної власності орієнтовно до 03 квітня 2020 року.

13 березня 2020
Як довго розкладаються різні відходи Як довго розкладаються різні відходи

Інформація про терміни розкладання різних видів відходів зазвичай не має офіційного джерела, дуже різниться і викликає сумнів. Тривалість «життя» сміття спробувала з’ясувати «Велика Епоха», проаналізувавши декілька англомовних спеціалізованих джерел.

11 березня 2020
Відзначення Міжнародного жіночого дня у Саксаганському районі Відзначення Міжнародного жіночого дня у Саксаганському районі

За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

11 березня 2020
Весна у Саксаганському районі Весна у Саксаганському районі

Нарешті небесна канцелярія,  вмила сонечко до весни  і з’явилися перша надія на промінчики: весна - на порозі. 

10 березня 2020
Джерело творчості Джерело творчості

Підведено підсумки ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2020» військово-патріотичного та художньо-естетичного напрямів позашкільної освіти.

10 березня 2020
Жінка – головне диво світу! Жінка – головне диво світу!

05 березня 2020 року в міському комунальному закладі «Палац культури «Мистецький» Криворізької міської ради відбулося районне свято, присвячене Міжнародному жіночому дню «Жінка – головне диво світу».

10 березня 2020
І знову ЦТКЕУМ «Мандрівник» серед найкращих І знову ЦТКЕУМ «Мандрівник» серед найкращих

29 лютого та 1 березня 2020 року в м. Херсон на базі Херсонського Державного Університету відбувся Всеукраїнський особисто-командний відкритий Чемпіонат ХДУ з техніки пішохідного туризму.

10 березня 2020
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»