Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Новини

Підстави для відмови в реєстрації або знятті з реєстрації місця проживання Підстави для відмови в реєстрації або знятті з реєстрації місця проживання

Згідно з Законом України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» орган реєстрації відмовляє в реєстрації або знятті з реєстрації місця проживання, якщо

21 січня 2019
Флешмоб на захист ідеї соборної демократичної України Флешмоб на захист ідеї соборної демократичної України

17 січня 2019 року розпочато флешмоб на захист ідеї соборної демократичної України.

21 січня 2019
Районні змагання зі стрітболу 3х3 – новий виклик рекордам Районні змагання зі стрітболу 3х3 – новий виклик рекордам

17 та 18 січня 2019 року на базі КНВК № 35 (вул. Співдружності, 84а), відбулися районні змагання зі стрітболу (3х3) серед юнацьких і дівочих збірних команд учнів закладів загальної середньої освіти у двох вікових категоріях (2001 р. н. і молодші та 2004 р. н. і молодші), що відбулися згідно з програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії».

18 січня 2019
Алмаз яскравого успіху Алмаз яскравого успіху

17.01.2019 в міському комунальному закладі "Палац культури "Мистецький" Криворізької міської ради відбулося традиційне підведення підсумків районного фестивалю «Новорічні дива – 2019» серед закладів освіти району. 

18 січня 2019
Дитині потрібна сім’я! Дитині потрібна сім’я!

Кожному із нас потрібна сім’я. Сім’я – це перша сходинка на шляху дитини у доросле, самостійне життя. Сім’я – це не тільки захист і підтримка, розвиток і формування особистості в цілому, а й основний осередок суспільства, природне середовище для людини.

18 січня 2019
Виховання майбутніх фахівців засобами технічної творчості Виховання майбутніх фахівців засобами технічної творчості

STEM-освіта є основою підготовки фахівців у галузі високих технологій, творче мислення яких потрібно розвивати шляхом розв’язування різноманітних евристичних та прикладних задач з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, впровадження проектної та дослідницької діяльності тощо.

18 січня 2019
Перевір себе і свою дитину в реєстрі територіальної громади міста Кривого Рогу Перевір себе і свою дитину в реєстрі територіальної громади міста Кривого Рогу

Ведення електронного Реєстру територіальної громади м. Кривого Рогу дозволяє економити час криворіжців, що витрачався на очікування довідок про зареєстрованих осіб для надання в різноманітні установи, зокрема, для отримання соціальних допомог.

18 січня 2019
Про роботу районної робочої групи з питань функціонування об’єктів бізнесу за напрямком з питань обігу алкогольних напоїв і  тютюнових виробів Про роботу районної робочої групи з питань функціонування об’єктів бізнесу за напрямком з питань обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів

З метою здійснення координації роботи з дотримання вимог чинного законодавства у напрямку щодо обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів у 2018 році проведено дев’ять засідань робочої групи.

16 січня 2019
Свято Водохреща 2019 Свято Водохреща 2019

Хрещення Господнє – третє і завершальне свято новорічно- різдвяного циклу, яке в народі має назву Йордан або Водохреща. Православні християни відзначають його 19 січня.

16 січня 2019
Спортсмен року 2018 Спортсмен року 2018

Виконком Саксаганської районної у місті ради інформує, що з 01 січня 2019 року на сайті «The World Games» стартувало голосування на звання «Спортсмен року 2018» за версією Міжнародної асоціації світових ігор.

16 січня 2019
Як можна збільшити площу присадибної земельної ділянки за рахунок землі ОСГ Як можна збільшити площу присадибної земельної ділянки за рахунок землі ОСГ

Враховуючи норми площ безоплатної приватизації земельних ділянок, які визначені статтею 121 Земельного кодексу України, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у містах безоплатно могли передавати громадянам України земельні ділянки площею не більше 0,10 га. 

11 січня 2019
Адміністративний збір за надання послуг реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання не змінюється!!! Адміністративний збір за надання послуг реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання не змінюється!!!

Постановою Кабінету Міністрів України від 02. 03. 2016  № 207 затверджені Правила реєстрації місця проживання. Ці Правила визначають механізм здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб в Україні.

10 січня 2019
VІІІ Різдвяний турнір з баскетболу на Кубок Саксаганського району серед школярів 7-9 класів VІІІ Різдвяний турнір з баскетболу на Кубок Саксаганського району серед школярів 7-9 класів

З 03 по 04 січня 2019 року на базі комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа № 10» КМР (вул. Бикова, 4) відбувся VІІІ районний Різдвяний турнір з баскетболу на «Кубок Саксаганського району» серед збірних команд учнів закладів загальної середньої освіти 7-9 класів, в якому взяли участь 96 спортсменів з восьми команд.

09 січня 2019
Найдовша гірлянда районного ялинкового містечка Найдовша гірлянда районного ялинкового містечка

22 грудня 2018 року перед будівлею виконкому Саксаганської районної у місті ради (вул. Володимира Великого, 32) відбулося урочисте відкриття районного ялинкового містечка з побудовою святкових новорічних локацій, основною метою якого було створення та поєднання найдовшої, понад 200 метрів, гірлянди.

28 грудня 2018
Старт новорічних святкових заходів для спортсменів району Старт новорічних святкових заходів для спортсменів району

19 грудня 2018 року в спортивному залі комунального позашкільного навчального закладу «ЦСДЮМ «Олімп» КМР (вул. Космонавтів, 13) святковим новорічним заходом «Коли здійснюються дитячі мрії!» з нагоди Дня святого Миколая, для вихованців закладу та їх батьків, стартувала естафета святкових новорічних і різдвяних заходів для спортсменів і дітлахів Саксаганського району.

28 грудня 2018
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»