Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Новини

Подаруй родинне тепло! Подаруй родинне тепло!

Кожен, хто народжується, претендує на щасливу долю. Але чому одні її мають, а інших вона вперто обминає. Якщо в родині сталася біда і дитина залишилася без батьків, вона зазвичай отримує статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування й потрапляє до державної установи — інтернату, будинку дитини, притулку тощо.

20 вересня 2019
У пам’яті народній… У пам’яті народній…

22 вересня, у День партизанської слави, з почуттям безмежної вдячності вся країна віддає данину поваги ветеранам антифашистського опору – колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі, вшановує пам’ять жертв воєнного протистояння тоталітарних режимів.

20 вересня 2019
Сузір’я талантів Сузір’я талантів

Чудовим настроєм, приємними враженнями та незабутніми спогадами відзначився вихідний день минулої неділі. 14 вересня 2019 року в комунальному закладі «Палац культури «Саксагань» Криворізької міської ради відбувся День відкритих дверей творчого сезону - «Сузір’я талантів 2019-2020 років. Розпочинаємо!».

20 вересня 2019
До уваги споживачів житлово-комунальних послуг Саксаганського району! До уваги споживачів житлово-комунальних послуг Саксаганського району!

18.09.2019 у виконкомі Саксаганської районної у місті ради відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасних розрахунків споживачів за житлово-комунальні послуги та енергоносії. 

20 вересня 2019
Хрестики-нулики Хрестики-нулики

Суттєве значення в патріотичному вихованні має фізична підготовка молоді. День фізичної культури і спорту, який відзначається в другу суботу вересня покликаний засобами спортивно-масової та фізкультурної роботи виховувати молоде покоління національно-свідомими громадянами-патріотами.

18 вересня 2019
Насичений тиждень промислової культури «Industrial Week» Насичений тиждень промислової культури «Industrial Week»

Місто довжиною в життя, найнезвичніше місто України – Кривий Ріг провело втретє фестиваль Industrial FEST, чим довело, що туризм – це не лише теплі узбережжя та історичні пам’ятки. Наймасштабніші у Європі кар’єри, унікальні виробництва та найбільше у світі родовище залізної руди – все це є родзинкою нашого промислового міста.

18 вересня 2019
17 вересня - День рятівника «Скажи їм дякую!» 17 вересня - День рятівника «Скажи їм дякую!»

17 вересня працівники Державної пожежно-рятувальної служби, аварійно рятувальних підрозділів та спеціальних формувань святкують професійне свято – День рятівника.

17 вересня 2019
Ярмарок «Золота Осінь» Ярмарок «Золота Осінь»

15 вересня 2019 року з 09.00 до 16.00 в Саксаганському районі на ринку «Ювілейний» ДП ДОСС «Ринок Ювілейний» було проведено ярмарок «Золота Осінь» за участю товаровиробників з Криворізького, Апостолівського та Широківського районів.

17 вересня 2019
Здорова молодь - здорова нація Здорова молодь - здорова нація

Спорт – невід’ємна складова людського життя. Для одних - це професія,  для інших -  спосіб життя, але для всіх спорт – це здоров’я. Кожен рік у другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту – свято сили, краси, здоров’я, гармонії.

17 вересня 2019
Краса своїми руками Краса своїми руками

12 вересня 2019 року під час години творчості «Краса своїми руками», проведеної у Центрі інклюзивного бібліотечного обслуговування людей з інвалідністю «Культурний світ без меж», користувачі бібліотеки-філіалу № 24 комунального закладу культури «Міська бібліотека для дорослих» Криворізької міської ради ознайомились з новими випусками журналів «Делаем сами», переглянули відеофільм  та прийняли участь у майстер-класі.

16 вересня 2019
Районний спортивно-масовий захід, присвячений Дню фізичної культури і спорту Районний спортивно-масовий захід, присвячений Дню фізичної культури і спорту

Щороку в другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту. Це професійне свято спортсменів, ветеранів-розрядників та любителів фізкультури.

16 вересня 2019
Урочистий захід присвячений Дню фізичної культури і спорту Урочистий захід присвячений Дню фізичної культури і спорту

Наш район славиться своїми добрими спортивними традиціями у розвитку фізичної культури і спорті, щороку планка високих результатів у змаганнях різного ґатунку піднімається все вище й вище. Саксаганський район пишається своїми героями-чемпіонами та їх талановитими наставниками. Адже саме завдяки досягненням і перемогам вихованців спортивних шкіл та закладів району поповнюється список щорічних перемог.

16 вересня 2019
Будинкова книга – це родинна цінність для кожної сім’ї. Її  можна назвати паспортом  домоволодіння Будинкова книга – це родинна цінність для кожної сім’ї. Її можна назвати паспортом домоволодіння

Будинкова книга, як документ зникла на законодавчому рівні з квітня 2016 року. Відомості про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання  мешканців приватного сектору та багатоквартирних будинків вносяться до адресної картки та картки реєстрації особи. Записи щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання  не вносяться  до будинкових книг у зв’язку з відсутністю правових підстав.

16 вересня 2019
Про роботу районної робочої групи з питань ліквідації осередків стихійної торгівлі в районі Про роботу районної робочої групи з питань ліквідації осередків стихійної торгівлі в районі

13.09.2019 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради спільно з працівниками Саксаганського відділення поліції Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області проведено спільний рейд щодо ліквідації осередків стихійної торгівлі на житловому масиві «Бульвар Вечірній».

13 вересня 2019
Кожній дитині – люблячу родину! Кожній дитині – люблячу родину!

Цінностей у людському житті може бути чимало – здоров’я, кар’єра, гарне житло, дорогий відпочинок, автомобіль, гроші тощо. Але з перечисленого ніщо не замінить сім’ю та оточення рідних людей. Особливо це відчувають діти, котрі залишились без батьківського піклування.

13 вересня 2019
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»