Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Новини

Благодійна акція «Ялинка бажань» Благодійна акція «Ялинка бажань»

З нагоди зимових свят, зокрема Старого Нового року, благодійний фонд «Добро+Дій» надав адресну гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів багатодітним сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах. До складу такого благодійного набору увійшли продукти харчування (крупи, макаронні вироби, консерви) та засоби особистої гігієни (миючі засоби, підгузки).

16 січня 2020
Про роботу районної робочої групи з питань ліквідації осередків стихійної торгівлі в районі Про роботу районної робочої групи з питань ліквідації осередків стихійної торгівлі в районі

09.01.2020 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради спільно з спеціалістами управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради та дільничним інспектором поліції Саксаганського відділення поліції Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області проведено спільний рейд щодо протидії функціонування стихійних та нелегальних місць торгівлі.

14 січня 2020
Переможці Саксаганського району Переможці Саксаганського району

Відбулося підведення підсумків конкурсу на кращу організацію новорічних, різдвяних культурно-мистецьких заходів «Ялинка – 2020». Після яскравої новорічної вистави розпочалася урочиста церемонія нагородження.

14 січня 2020
Різдвяний турнір з баскетболу на Кубок Саксаганського району серед школярів 7-9 класів Різдвяний турнір з баскетболу на Кубок Саксаганського району серед школярів 7-9 класів

Відбувся VІІІ традиційний районний Різдвяний турнір з баскетболу на «Кубок Саксаганського району» серед юнаків шкільного віку 7-9 класів, в якому взяли участь 120 спортсменів з 10 команд

10 січня 2020
Новорічний настрій триває! Новорічний настрій триває!

Заклади культури продовжують тримати настрій саксаганців на позитиві

10 січня 2020
Новорічне диско! Новорічне диско!

Напередодні Різдва здійснилося бажання маленьких саксаганців із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, для них справжнім подарунком стало «Новорічне диско», яке відбулось одразу у двох ресторанах міста «Магеллан» та «Лісова поляна»

10 січня 2020
Новий Виборчий кодекс набрав чинності Новий Виборчий кодекс набрав чинності

1 січня 2020 року набрав чинності Виборчий кодекс, який передбачає пропорційну систему виборів з відкритими списками і гарантує гендерний баланс.

10 січня 2020
Мишильда - 2020 Мишильда - 2020

На зміну Свині, яка знаходилася «на престолі» цілий рік, прийшов Щур, який також як і інші знаки, буде «правити» рівно рік.

09 січня 2020
Про роботу районної робочої групи з питань ліквідації осередків стихійної торгівлі в районі Про роботу районної робочої групи з питань ліквідації осередків стихійної торгівлі в районі

Проведено спільний рейд щодо протидії функціонування стихійних та нелегальних місць торгівлі. Рейдовою роботою охоплено вул. Співдружності, просп. 200-річчя Кривого Рогу та торговельний кіоск за територією ринку «Ювілейний»

08 січня 2020
Святкові дарунки від «Громадського бюджету 2019» Святкові дарунки від «Громадського бюджету 2019»

Відбулися презентації проєктів переможців Криворізької гімназії № 91 та Криворізької загальноосвітньої школи № 68.

08 січня 2020
Хай рік прийдешній подвоїть успіхи наших Саксаганців! Хай рік прийдешній подвоїть успіхи наших Саксаганців!

Перемога учнів Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 72 у Всеукраїнських іграх золотої ліги турніру «Різдвяний ярмарок футзалу у Кропивницькому»

02 січня 2020
Зустрічайте Мишку, вибирайте книжку Зустрічайте Мишку, вибирайте книжку

Не дивлячись на мряку, зовсім не зимову погоду за вікном у бібліотеці-філіалі № 15 комунального закладу культури «Міська дитяча бібліотека» Криворізької міської ради вирувала ігрова заметіль, яка закрутила, заворожила школярів третіх класів ЗОШ № 72

02 січня 2020
Найкращі юні ІТ-таланти України Найкращі юні ІТ-таланти України

22 грудня 2019 у місті Київ відбувся фінал 6 сезону першого та найбільшого в Україні конкурсу з ІТ проєктів та кіберспорту серед молоді віком до 18 років «iTalent». 

24 грудня 2019
Ходіть в гори, бо вони вас змінять на краще Ходіть в гори, бо вони вас змінять на краще

Діти дізналися про гірські масиви світу, більш детально познайомилися з горами України - Карпатами та Кримськими горами.

24 грудня 2019
Новорічне конфетті: «Казкова Мишляндія Новорічне конфетті: «Казкова Мишляндія

23 грудня 2019 року до бібілотеки-філіалу № 15 комунального закладу культури «Міська дитяча бібліотека» Криворізької міської ради, на зустріч з дітьми КЗОШ № 120, завітала Мишка і не з пустими руками, а з загадковим сиром.

24 грудня 2019
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»