Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Новини

Про роботу районної робочої групи з питань функціонування об’єктів бізнесу за напрямком - з питань обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів! Про роботу районної робочої групи з питань функціонування об’єктів бізнесу за напрямком - з питань обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів!

15.01.2021 спеціалістами відділу розвитку підприємництва спільно зі службою у справах дітей виконкому районної у місті ради проведено рейдову роботу на об’єктах бізнесу, в яких здійснюється реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів на виявлення фактів продажу даної продукції неповнолітнім особам.

18 січня 2021
Інформація щодо проведеного 15. 01. 2021 засідання комісії  виконкому районної у місті ради по вирішенню питань,  пов’язаних з наданням населенню субсидій і державних допомог Інформація щодо проведеного 15. 01. 2021 засідання комісії виконкому районної у місті ради по вирішенню питань, пов’язаних з наданням населенню субсидій і державних допомог

15 січня 2021 року відбулося чергове засідання комісії виконкому районної у місті ради по вирішенню питань, пов’язаних з наданням населенню субсидій і державних допомог.

18 січня 2021
Нарада з заступниками директора школи з виховної роботи Нарада з заступниками директора школи з виховної роботи

13.01.2021 відділом освіти виконкому Саксаганської районної у місті ради проведено онлайн-нараду з заступниками директора школи з виховної роботи та методистами закладів позашкільної освіти району, відповідальних за напрямками.

16 січня 2021
Організація роботи зі снігоборотьби! Організація роботи зі снігоборотьби!13.01.2021 на дорогах та вулицях району розпочалася снігоборотьба. З раннього ранку на автодороги району виведено 13 одиниць сніго-прибиральної техніки, у ручній праці задіяно близько 2000 людей.16 січня 2021 Новий рік – нові перемоги! Новий рік – нові перемоги!

Новий рік - нові перемоги! Щиро вітаємо учнів Комунального закладу спеціалізованої мистецької освіти «Музична школа №13» Криворізької міської ради, лауреатів Всеукраїнського конкурсу для учнів та студентів мистецьких закладів професійного музичного мистецтва і хореографічної майстерності «Мелодії сцени» у номінації «Вокал», їх керівників та концертмейстерів.

16 січня 2021
Обігрівайтесь безпечно Обігрівайтесь безпечно

В кожній квартирі встановлено газові плити, водонагрівачі, опалювальні печі чи котли. Щоб газ приносив людям  комфорт і тепло, кожний член сім'ї, починаючи зі шкільного віку, мусить знати і суворо дотримуватись правил безпечного користування газом, знати, до яких наслідків призводить порушення цих правил.

16 січня 2021
Дитяча бібліотека №15 вітає зі старим Новим роком! Дитяча бібліотека №15 вітає зі старим Новим роком!

Колектив дитячої бібліотеки №15 комунального закладу культури «Міська дитяча бібліотека» Криворізької міської ради вітає всіх зі святом. Бібліотекарі з нетерпінням чекають на закінчення карантинних обмежень, щоб запросити до себе у гості якомога більше читачів.

16 січня 2021
І словом, і дією! І словом, і дією!

Зимовий час — чудова пора! У різні роки зима приходить до нас по-різному. Іноді вона тихо й привітно з’являється одна, а іноді — зі своїми лихими супутниками: морозом, вітром і хуртовиною. 

15 січня 2021
Хрещення Господнє Хрещення Господнє19 січня відзначається Хрещення Господнє (Богоявлення, Йордань). Це свято завершує низку урочистостей різдвяно-новорічного циклу і є одним з найдавніших в християнстві. А відзначають його на честь хрещення Ісуса Христа в річці Йордан.15 січня 2021 Мандри ріднокраєм Мандри ріднокраємЩо може бути краще новорічних зимових канікул для великої туристичної родини? Всі гуртківці комунального позашкільного навчального закладу «Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Мандрівник» Криворізької міської ради разом зі своїми керівниками під час зимових канікул вирушили мандрувати ріднокраєм за туристсько-краєзнавчими маршрутами м. Кривого Рогу.14 січня 2021 145 років від Дня народження Джека Лондона 145 років від Дня народження Джека ЛондонаКомунальний заклад культури «Міська бібліотека для дорослих» Криворізької міської ради підготував цікаві матеріали щодо 145-річчя від Дня народження відомого американського письменника, популярного автора пригодницьких романів Джека Лондона.14 січня 2021 Анонс цікавостей на 2021 рік у бібіліотеці-філіалі №11 Анонс цікавостей на 2021 рік у бібіліотеці-філіалі №11

Бібліотека-філіал №11 комунального закладу культури «Міська бібліотека для дорослих» Криворізької міської ради підготувала для саксаганців цікавий перелік творів, з якими можна познайомитися, щоб відкрити для себе щось новеньке. 

13 січня 2021
Різдвяна коляда Різдвяна колядаУчасники освітнього процесу в закладах освіти району відкрили свої серця, щоб наповнити світ любов’ю. Навіть малеча радіє різдвяним традиціям і обрядам, з нетерпінням чекає на проведення розваг у дитячому садку. Однією з традиційних розваг у закладі дошкільної освіти є святкування Різдва та дня Святого Василя.13 січня 2021 Різдвяні подарунки! Різдвяні подарунки!6 січня цього року працівники служби у справах дітей виконкому районної у місті ради спільно з благодійним фондом «Добро+Дій» передали для дітей, які потрапили у складні життєві обставини, та тимчасово перебувають у комунальному закладі «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Криворізької міської ради святкові подарунки. 50 дітей отримали солодощі та позитивні емоції.13 січня 2021 Талановиті художники школи мистецтв №1 Талановиті художники школи мистецтв №1Дуже добре, що до карантину учні Комунального закладу спеціалізованої мистецької освіти «Школа мистецтв №1» Криворізької міської ради встигли отримати нагороди. Відділ культури виконкому Саксаганської районної у місті ради вітає переможців двох конкурсів!12 січня 2021
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»