Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Новини

Інформація щодо проведеного 09. 04. 2021 засідання комісії  виконкому районної у місті ради по вирішенню питань,  пов’язаних з наданням населенню субсидій і державних допомог Інформація щодо проведеного 09. 04. 2021 засідання комісії виконкому районної у місті ради по вирішенню питань, пов’язаних з наданням населенню субсидій і державних допомог

09 квітня 2021 року проведено засідання комісії виконкому районної  у місті ради по вирішенню питань, пов’язаних з наданням населенню субсидій і державних допомог, розглянуто 14 заяв мешканців району.

19 квітня 2021
Пробне ЗНО в умовах пандемії Пробне ЗНО в умовах пандемії

10 квітня 2021 року в Саксаганському районі проходило пробне зовнішнє незалежне оцінювання   на базі Криворізького природничо-наукового ліцею та Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 122.

15 квітня 2021
Проведено черговий рейд щодо запобігання спалюванню сухої рослинності, опалого листя та сміття Проведено черговий рейд щодо запобігання спалюванню сухої рослинності, опалого листя та сміття

З метою попередження недопущення спалювання сухої рослинності, опалого листя та сміття мешканцями сектора приватної забудови району працівниками виконкому Саксаганської районної у місті ради спільно з представниками управління екології виконкому міськради, за участю ЗМІ проведено черговий рейд.

15 квітня 2021
Зміцнюємо імунітет Зміцнюємо імунітет

Під час пандемії коронавірусу необхідність підтримувати захисні сили організму актуальна як ніколи: міцний імунітет здатен вберегти людину від зараження вірусними й бактеріальними інфекціями.

15 квітня 2021
Шкідливі звички у дітей Шкідливі звички у дітей

Дитина – постійна турбота батьків, вихователів, педагогів. Підлітковий вік - вік становлення. Підліток ще погано знає навколишній світ, самого себе. 

15 квітня 2021
Перемоги продовжуються Перемоги продовжуються

Відділ культури виконкому районної у місті ради вітає відділ народних інструментів, і зокрема гітариста КЗСМО «Музична школа №3» КМР .

14 квітня 2021
Врожайний на перемоги квітень Врожайний на перемоги квітень

Відділ культури виконкому районної у місті ради вітає учнів фортепіаноного відділу КЗСМО «Музична школа №3» КМР.

13 квітня 2021
Нарада з заступниками директора школи з виховної роботи Нарада з заступниками директора школи з виховної роботи

07.04.2021 відділом освіти виконкому Саксаганської районної у місті ради проведено онлайн-нараду з заступниками директора школи з виховної роботи та методистами закладів позашкільної освіти району, відповідальними за напрямками.

12 квітня 2021
Безцінний світ ретрокниги Безцінний світ ретрокниги

Минають роки... На книжкових полицях бібліотеки-філіалу №24 Комунального закладу культури  «Міська бібліотека для дорослих» Криворізької міської ради поряд з сучасними виданнями стоять незаслужено забуті, написані давно, але перевірені часом книги. З роками вони не втратили своєї художньої цінності.

12 квітня 2021
Лайфхак «Хитре множення» Лайфхак «Хитре множення»

2021 рік оголошено роком математичної освіти в Україні. Однією з базових речей, яку вчать діти в початковій школі, є таблиця множення.

12 квітня 2021
Знайдіть нам маму! Знайдіть нам маму!

Адже, так не повинно бути на світі, щоб були втрачені діти. У березні 2021 року рішенням суду було позбавлено батьківських прав нерадивих батьків у відношенні їх дев’яти дітей. Наразі дітки перебувають в сиротинцях нашого міста.

12 квітня 2021
Засідання Центру національно-патріотичного виховання дітей і молоді Засідання Центру національно-патріотичного виховання дітей і молоді

З метою координації діяльності закладів, установ, громадських організацій району щодо національно-патріотичного виховання молоді, 08 квітня 2021 року у виконкомі Саксаганської районної у місті ради проведено засідання Центру національно-патріотичного виховання дітей і молоді.

12 квітня 2021
До Всесвітнього дня здоров’я До Всесвітнього дня здоров’я

7 квітня щорічно весь світ відзначає Всесвітній день здоров'я, який було започатковано у 1948 році. Тисячі людей наголошують на  важливості дужості, бадьорості, гарного самопочуття для продуктивного і щасливого життя.

12 квітня 2021
Про результати підсумкового засідання районної атестаційної комісії Про результати підсумкового засідання районної атестаційної комісії

06 квітня 2021 року було проведено заключне засідання районної атестаційної комісії відділу освіти виконкому Саксаганської районної у місті ради з дотриманням усіх карантинних і протиепідемічних вимог.

12 квітня 2021
Інформація щодо легалізації найманих працівників Інформація щодо легалізації найманих працівників

8 квітня 2021 року спеціалістом відділу праці та соціально-трудових відносин УПСЗН виконкому Саксаганської районної у місті ради спільно з представником Пенсійного фонду України  в Дніпропетровській області здійснено черговий рейд з легалізації найманих прцівників.

09 квітня 2021
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»