Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Новини

День української писемності та мови День української писемності та мови

Щорічно 9 листопада, в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця, усі, хто в серці відчуває себе українцем, відзначають День української писемності та мови. 

13 листопада 2019
Ремонтні роботи в Криворізькій загальноосвітній школі № 17 Ремонтні роботи в Криворізькій загальноосвітній школі № 17

08 листопада 2019 року у приміщенні Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 відбулося чергове розширене засідання робочої групи по ремонту конструкції покрівлі КЗШ № 17 за участю міського голови Вілкула Юрія Григоровича.

12 листопада 2019
Шановне панство! Шановне панство!

Вітаю всіх студентів і дійсних, і тих хто був колись, з чудовим святом Днем студента!

11 листопада 2019
Кам'яні мережива Землі Кам'яні мережива Землі

Наука геологія. Що ж вона вивчає? Геологія - наука про булову та історію земної кори. 

11 листопада 2019
Між мамою і татом Між мамою і татом

Майже кожен з нас малював у своїй уяві та у дитячих малюнках щасливих тата й маму, які йдуть, тримаючи за руки веселе дитя!

11 листопада 2019
Майстер-клас з Світланою Яковенко Майстер-клас з Світланою Яковенко

06 листопада 2019 року бібліотека-філіал № 15 комунального закладу культури «Міська дитяча бібліотека» Криворізької міської наповнилася дитячим щебетанням. Це на молодший відділ завітали, вихованці групи № 4 «Бджілка» комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 234» Криворізької міської ради.

11 листопада 2019
Довгоочікувана зустріч з коуч-тренером з бізнес-успіху Довгоочікувана зустріч з коуч-тренером з бізнес-успіху

З огляду на динамічні зміни у всіх сферах життєдіяльності та надшвидкісні темпи розвитку високих технологій, спеціальності, які існують зараз, відходять на другий план. Уже сьогодні, на міжнародному ринку праці відчувається нестача кваліфікованих працівників в області нано та IT-технологій, медицині, інженерії, агрономії, управлінні.

11 листопада 2019
Переможці конкурсу проєктів місцевого  розвитку «Громадський бюджет-2020» Переможці конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет-2020»

08 листопада 2019 року у будівлі виконкому Криворізької міської ради на засіданні ради з проведення конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет-2020» було  оголошено переможців.

08 листопада 2019
Про роботу районної робочої групи з питань ліквідації осередків стихійної торгівлі в районі Про роботу районної робочої групи з питань ліквідації осередків стихійної торгівлі в районі

На виконання Угоди про взаємодію з питань протидії незаконному продажу товарів у місті Кривому Розі та рішення виконкому міської ради від 14.08.2019 № 379 «Про заходи з протидії несанкціонованій торговельній діяльності на території м. Кривого Рогу» щотижнево проводиться рейдова робота по припиненню функціонування осередків стихійної торгівлі на території району.   

08 листопада 2019
Ефективно використовуй енергію -  збережи енергоресурси та навколишнє середовище!!! Ефективно використовуй енергію - збережи енергоресурси та навколишнє середовище!!!

Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельні кооперативи (ЖБК), які прагнуть зробити свій дім енергоефективним та заощадити на комунальних послугах, можуть скористатися  програмою «IQ energy».

08 листопада 2019
З днем народження, районе! З днем народження, районе!

Дорогі саксаганці!

Прийміть щирі вітання з нагоди 44-ої річниці від дня заснування Саксаганського району!

08 листопада 2019
Стоп корупція!!! Стоп корупція!!!

Корупція  в Україні вже давно стала проблемою, яка впливає на всі сфери суспільного життя, а найбільш вражає сферу суспільних взаємовідносин, з якими найчастіше стикаються громадяни під час реалізації своїх конституційних прав. З метою усунення причин та умов, що сприяють корупції, для встановлення «зворотнього зв'язку» між громадянами та виконкомом проводиться анкетування на нашому вебсайті. 

07 листопада 2019
Про роботу районної постійно діючої комісії з упорядкування розміщення тимчасових об`єктів для здійснення підприємницької діяльності Про роботу районної постійно діючої комісії з упорядкування розміщення тимчасових об`єктів для здійснення підприємницької діяльності

Відповідно до частини 2 статті 28 Закону України від 17.02.2011 № 3038 «Про регулювання містобудівної діяльності» (зі змінами) тимчасова споруда торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності - це одноповерхова споруда, що виготовляється з полегшених конструкцій з урахуванням основних вимог до споруд, визначених технічним регламентом будівельних виробів, будівель і споруд, і встановлюється тимчасово, без улаштування фундаменту.

06 листопада 2019
До Дня працівника соціальної сфери До Дня працівника соціальної сфери

01. 11. 2019 о 15.00 відбулись районні урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери у приміщенні комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Саксаганському районі» Криворізької міської ради.

05 листопада 2019
Змістовне дозвілля на осінніх канікулах Змістовне дозвілля на осінніх канікулах

Осінні канікули – чудова пора для відпочинку, подорожей та розваг учнів. Комунальні позашкільні навчальні заклади району на останньому тижні жовтня  поточного року радо зустрічали дітей закладів дошкільної та загальної середньої освіти, щоб провести час цікаво та з користю.

05 листопада 2019
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»