Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Відділ освіти

 Іванов Андрій Станіславович

Посада: начальник відділу освіти
Освіта: вища
Загальний стаж
Телефон:
Дні та часи прийому громадян: щопонеділка з 10:00-17:00, каб. 305
Офіційний веб-сайт: saksaganvo.dp.ua

Структура відділу:
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Номер телефону Номер кабінету
Приймальня 94-82-16, 405-72-86 304
Іванов Андрій Станіславович - начальник відділу  - 305
Михайлова Людмила Іванівна - заступник начальника - 306
Журба Ірина Анатоліївна - головний спеціаліст - 307
Карпенко Інна Миколаївна - спеціаліст I категорії 94-82-19 301


Інформація про роботу відділу освіти:
 

1. Реалізація державної політики в галузі освіти з урахуванням її регіональної специфіки, особливостей соціально-культурного середовища району.

2. Забезпечення гарантованого Конституцією України права громадян на отримання повної загальної середньої освіти.

3. Організація кадрового забезпечення закладів освіти, підвищення кваліфікації педагогічних працівників та їх атестація згідно з чинним законодавством.

4. Зміцнення матеріальної бази навчальних закладів.

5. Управління дошкільними, загальноосвітніми, позашкільними навчальними закладами.

6. Забезпечення виконання чинного законодавства з питань загальної середньої освіти, державних вимог щодо змісту освіти у дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх навчальних закладах  незалежно від форм власності.

7. Забезпечення здобуття дітьми повної загальної середньої освіти в комунальних загальноосвітніх навчальних закладах, створення необхідних умов для виховання дітей, розвитку їх здібностей, трудового навчання, професійної орієнтації, продуктивної праці учнів.

8. Аналіз стану освіти, прогнозування її розвитку, організація впровадження регіональних програм становлення національної системи освіти та контроль за їх виконанням, затвердження робочих навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів.

9. Організація і здійснення обліку дітей дошкільного та шкільного віку, створення персоніфікованого банку їх даних. Організація обліку дітей, які мають вади у фізичному і розумовому розвитку, забезпечення їх навчання, виховання у спеціальних закладах освіти, надання допомоги дітям з вадами мови шляхом організації роботи логопедичних пунктів.

10. Організація медичного обслуговування та харчування в закладах освіти району.

11. Підготовка та надання в установленому порядку статистичної звітності про стан розвитку   освіти в районі, організація збору та обробки інформації.

12. Організація роботи щодо поліпшення безпечної життєдіяльності працівників і учнів дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів (дотримання вимог законодавства з охорони праці, цивільного захисту, протипожежної безпеки, санітарних норм тощо).

13. Сприяння забезпеченню педагогічних працівників пільгами, передбаченими законодавством, забезпечення заходів щодо соціального захисту учасників навчально-виховного процесу.

14. Здійснення контролю за ефективністю діяльності тимчасових таборів з денним перебуванням та забезпечення проведення практичних семінарів для їх керівників.