Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний вебсайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Відділ ведення Державного реєстру виборців


 Фещенко Інна Олександрівна

Посада: завідувач відділу ведення Державного реєстру виборців
Телефон: (0564) 94-82-05
Дні та часи прийому громадян: щопонеділка з 10:00-12:30, каб. 201

Структура відділу:

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Номер телефону Номер кабінету
Фещенко Інна Олександрівна Завідувач відділу 94-82-05 201
Жосану Олена Валеріївна Головний спеціаліст 94-82-05 201
Ішбулатова Інна Володимирівна Головний спеціаліст 94-82-05 201
Литвиненко Тетяна Анатоліївна Головний спеціаліст 94-82-05 201

Відділ ведення Державного реєстру виборців знаходиться у приміщенні виконкому Саксаганської районної у місті ради за адресою м.Кривий Ріг, вул. Володимира Великого (Мелешкіна), 32, кімн. 201.

Інформація про роботу відділу

 1. Державний реєстр виборців - автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання, обробки даних, які містять передбачені Законом України «Про Державний реєстр виборців» відомості, та користування ними, створена  для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України.
 2. Відділ ведення Державного реєстру виборців виконкому Саксаганської районної у місті ради (далі - відділ ведення Реєстру) є органом ведення Державного реєстру виборців.
 3. Основними завданнями відділу ведення Реєстру є ведення Реєстру, до якого вносяться відомості про громадян України, що мають право голосу і проживають або перебувають на території Саксаганського району м. Кривого Рогу Дніпропетровської області, складання та уточнення списків виборців на виборчих дільницях.
 4. Відділ ведення Реєстру відповідно до покладених на нього завдань забезпечує ведення Реєстру, що передбачає проведення організаційно-правової підготовки та виконання в режимі записування таких дій:
  • внесення запису про виборця до бази даних Реєстру;
  • внесення змін до персональних даних Реєстру;
  • знищення запису Реєстру на підставах і у спосіб, що встановлені Законом України «Про Державний реєстр виборців» та рішеннями розпорядника Реєстру, прийнятими відповідно до зазначеного Закону, з використанням візуального та автоматизованого контролю за повнотою та коректністю персональних даних Реєстру.
 5. Веде облік усіх дій щодо зміни бази даних Реєстру, в порядку та за формою, що встановлені розпорядником Реєстру.
 6. Забезпечує у взаємодії з Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України захист Реєстру у процесі його ведення.
 7. Установлює на підставі відомостей про виборчу адресу виборця номер територіального виборчого округу та номер виборчої дільниці, до яких належить виборець.
 8. Надає на письмовий запит виборця інформацію про його персональні дані, що містяться у відповідному записі Реєстру, а також про персональні дані усіх осіб, які внесені до Реєстру за його виборчою адресою.
 9. Надсилає на виборчу адресу виборця довідку про його включення до Реєстру за формою, встановленою розпорядником Реєстру, та веде облік осіб, яким видана така довідка.
 10. Проводить у разі потреби перевірку зміни персональних даних виборця, зазначених у заяві.
 11. Здійснює періодичне поновлення бази даних та уточнення персональних даних Реєстру.
 12. Забезпечує у разі призначення виборів чи референдумів складання, уточнення та виготовлення списків виборців на виборчих дільницях відповідно до законодавства.
 13. Надає в установленому порядку статистичну інформацію про кількісні характеристики виборчого корпусу на підставі відомостей Реєстру.
 14. Розглядає запити та звернення виборців, а також звернення політичних партій у порядку, встановленому Законом України «Про Держаний реєстр виборців».
 15. Проводить перевірку некоректних відомостей Реєстру, виявлених розпорядником Реєстру.
 16. За мотивованим зверненням виборця, який має право голосу на відповідних виборах чи референдумі тимчасово (на період їх проведення) змінює виборцю місце голосування (виборчу дільницю) без зміни його виборчої адреси.
 17. Здійснює інші функції відповідно до законодавства, необхідні для виконання покладених на нього завдань.
 18. Відділ ведення Реєстру взаємодіє у процесі виконання покладених на нього завдань із структурними підрозділами районної у місті ради, територіальними органами центральних органів виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, а також закладами, установами та організаціями всіх форм власності, об'єднаннями громадян і окремими громадянами.
 19. У своїй діяльності відділ ведення Реєстру керується: