Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний вебсайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Особистий кабінет виборця

Як перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців за допомогою мережі Інтернет?

Увага! На час дії воєнного стану тимчасово припинено доступ до «Особистого кабінету виборця».

На офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує програмний ресурс «Особистий кабінет виборця». В особистому кабінеті виборця Ви зможете перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців.

Для цього необхідно пройти процедуру реєстрації, натиснувши посилання "Реєстрація" та заповнити поля згідно з правилами реєстрації (e-mail, прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, пароль). Для входу в "Особистий кабінет виборця" необхідно ввести e-mail та пароль. Для того, щоб направити запит щодо Вашої наявності у реєстрі необхідно обрати меню "Перевірити дані у Реєстрі", заповнити поле "Виборча адреса" та натиснути кнопку "Відправити".

Відповідь на запит буде надіслана на Вашу електрону пошту. У разі відсутності Вас в Державному реєстрі виборців або наявності розбіжностей з даними, вказаними запитувачем, та інформацією, що значиться в Державному реєстрі виборців, надійде повідомлення із запрошенням звернутися до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем проживання. Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит.