Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Особистий кабінет виборця

Як перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців за допомогою мережі Інтернет?

На офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує програмний ресурс «Особистий кабінет виборця». В особистому кабінеті виборця Ви зможете перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців.

Для цього необхідно пройти процедуру реєстрації, натиснувши посилання "Реєстрація" та заповнити поля згідно з правилами реєстрації (e-mail, прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, пароль). Для входу в "Особистий кабінет виборця" необхідно ввести e-mail та пароль. Для того, щоб направити запит щодо Вашої наявності у реєстрі необхідно обрати меню "Перевірити дані у Реєстрі", заповнити поле "Виборча адреса" та натиснути кнопку "Відправити".

Відповідь на запит буде надіслана на Вашу електрону пошту. У разі відсутності Вас в Державному реєстрі виборців або наявності розбіжностей з даними, вказаними запитувачем, та інформацією, що значиться в Державному реєстрі виборців, надійде повідомлення із запрошенням звернутися до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем проживання. Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит.