Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний вебсайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Особистий прийом громадян

Відповідно до розпорядження голови районної у місті ради від 05.12.2023 № 279-р «Про затвердження Порядку проведення особистого прийому грома-дян у виконкомі Саксаганської районної у місті ради в особливий період» затверджено Порядок проведення особистого прийому громадян у виконкомі Саксаганської районної у місті ради в особливий період (далі – Порядок).

Графік особистого прийому громадян керівництвом виконкому районної у місті ради


Також, для зручності мешканців району до голови районної у місті ради, його заступників та керуючої справами виконкому районної у місті ради можна звернутись шляхом:

  • надсилання звернення засобами поштового зв’язку (50071, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 32);
  • залишивши у спеціальній скрині у фоє першого поверху будівлі викон-кому районної у місті ради (м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 32);
  • надсилання звернення на електронну пошту ([email protected]);
  • зателефонувавши за номером «прямої телефонної лінії» голови районної у місті ради (0564) 948200.

Зразок заяви

Додатково повідомляємо, що у виконкомі районної у місті ради також здійснюється особистий прийом громадян керівниками структурних підрозділів виконкому районної у місті ради, іншими спеціалістами апарату районної у місті ради та її виконкому.
Посадова особа під час особистого прийому громадян розглядає питання по суті, надає відповідно до чинного законодавства обґрунтоване роз'яснення та вживає заходів щодо усунення порушень (за їх наявності).

Якщо вирішити порушені в усному зверненні питання безпосередньо на особистому прийомі неможливо, воно розглядається у тому ж порядку, що й письмове звернення. Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово або усно, за його бажанням.


Графік особистого прийому громадян керівниками структурних підрозділів виконкому районної у місті ради


Зауважуємо, що відповідно до п. 2.29. Порядку при оголошенні сигналу повітряної тривоги проведення прийому громадян припиняється, заявники повинні пройти до найближчого укриття. Якщо повітряна тривога триває не більше двох годин, прийом може бути відновлено в той же день або запропоновано заявнику перенести прийом на інший зручний час.