Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Полив вулиць

На виконання листа виконкому Криворізької міської ради від 30. 04. 2020 про полив вулиць, який починаючи з березня 2020 року промисловими підприємствами району з метою забезпечення сприятливих умов життєдіяльності мешканців у рамках Міської програми вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього природного середовища на 2016 - 2025 роки продовжується виконання комплексу заходів з пилопригнічення автошляхів, вулиць житлових масивів у зоні впливу їх виробничої діяльності, та що межують із санітарно-захисними зонами підприємств.

Полив вулиць на території Саксаганського району здійснюється:

- ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (вулиці Світлогірська, Одеська, Ковальська);

- ПАТ «Кривбасзалізрудком» (вулиці Магнітогорська, Світлогірська);

- ТОВ «Рудомайн» (вулиці Гірничорятувальна, Юнацька, Світлогірська).

 

На виконання листа виконкому Криворізької міської ради про обстеженні підприємств міста щодо виконання заходів з пилопридушення на прилеглих територіях відвалів, хвостосховищ, відкритих складів та автомобільних шляхів, а також заходів щодо розпланування, упорядкування та озеленення санітарно-захисної зони представник виконкому районної у місті ради разом з представниками управління екології виконкому міської ради взяв участь у комісійному обстеженні території промислових майданчиків ТОВ «Рудомайн». В обстеженні також взяли участь представники Держпродспоживслужби, Держекоінспекції, громадських організацій «Міжрегіональне бюро еколо-гічного захисту» та «Досить труїти Кривий Ріг!», депутат міської ради - член постійної комісії міської ради з питань природокористування, екології, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

В ході обстеження перевірено склади готової продукції, кар’єр, технологічні шляхи. Заходи з пилопридушення підприємством виконуються, працює чотири поливальних автомобіля. Для запобігання пилінню підприємством на відкритих складах готової продукції застосовується агроволокно.