Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Оголошення

Порядок укриття працюючого населення у захисних спорудах цивільного захисту Порядок укриття працюючого населення у захисних спорудах цивільного захисту

Відповідно до Кодексу Цивільного захисту України питання утримання, зберігання, використання захисних споруд цивільного захисту є обов’язком підприємств, на балансовому обліку, яких вони перебувають; контроль за готовністю захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням забезпечує Державна служба з надзвичайних ситуацій спільно з відповідними органами та місцевими державними адміністраціями.

13 листопада 2019
Криворізьке північне управління ГУ ДПС повідомляє Криворізьке північне управління ГУ ДПС повідомляє

З 1 січня 2020 року змінюється форма податкової декларації про майновий стан і доходи

11 листопада 2019
Проект регуляторного акта - рішення Криворізької міської ради «Про встановлення Правил утримання домашніх тварин у м. Кривому Розі» та аналіз його регуляторного впливу Проект регуляторного акта - рішення Криворізької міської ради «Про встановлення Правил утримання домашніх тварин у м. Кривому Розі» та аналіз його регуляторного впливу

Проект регуляторного акта - рішення Криворізької міської ради «Про встановлення Правил утримання домашніх тварин у м. Кривому Розі» та аналіз його регуляторного впливу

12 листопада 2019
До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

11 листопада 2019
Реєстрація особи, яка досягла 16-18 річного віку Реєстрація особи, яка досягла 16-18 річного віку

Порядок реєстрації місця проживання в Україні передбачає особисте звернення до відділу реєстрації місця проживання громадян. Оскільки людина, яка досягла 16-18 років, може самостійно обирати собі місце проживання, при подачі документів на реєстрацію її присутність обов’язкова.

07 листопада 2019
До уваги суб’єктів господарювання району! Джерела протипожежного водопостачання – запорука вашої безпеки До уваги суб’єктів господарювання району! Джерела протипожежного водопостачання – запорука вашої безпеки

Гасіння займання на переважній більшості пожеж досягається дією на поверхню матеріалів, які горять, охолоджувальними вогнегасними речовинами, основною з яких є вода. Забезпечення безперервної подачі води в необхідній кількості до місця пожежі є головною умовою її успішної ліквідації.

07 листопада 2019
Оздоровлення  - цілий рік Оздоровлення - цілий рік

18 вересня 2019 року на засіданні виконкому районної у місті ради підведено підсумки літньої оздоровчої кампанії 2019 року, але оздоровлення дітей пільгових категорій у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек», державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія», обласному комунальному закладі «Дитячий оздоровчий центр соціальної реабілітації санаторного типу «Перлина Придніпров’я» Дніпропетровської обласної ради» триває цілий рік.

06 листопада 2019
Дякуємо всім саксаганцям! Усі разом – ми велика сила! Дякуємо всім саксаганцям! Усі разом – ми велика сила!

Шановні саксаганці, хочемо висловити велику подяку Вам за активну участь у голосуванні  в конкурсі проєктів  «Громадський бюджет - 2020». Дуже тішить, що Ваша активність росте з кожним роком, що Ви бачите і вірите, що усі разом ми  можемо змінити на краще не лише Саксаганський район, а й місто в цілому, адже Ваша підтримка є надзвичайно важливою.

04 листопада 2019
Криворізьке північне управління ГУ ДПС повідомляє Криворізьке північне управління ГУ ДПС повідомляє

Трудові відносини: затверджено Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю

Нагадуємо, що офіційне оформлення трудових відносин – це соціальні гарантії кожного працюючого і відсутність штрафних санкцій для кожного сумлінного роботодавця.

01 листопада 2019
Набрали чинності нові будівельні норми  ДБН Б.2.2-12:2019 Планування та забудова територій Набрали чинності нові будівельні норми ДБН Б.2.2-12:2019 Планування та забудова територій

01 жовтня 2019 року набрав чинності ДБН Б.2.2-12:2019 Планування та забудова територій, який було затверджено Наказом Мінрегіону №104 від 26 квітня 2019 року. 

25 жовтня 2019
Криворізьке північне управління ГУ ДПС повідомляє Криворізьке північне управління ГУ ДПС повідомляє

Визначення платників екологічного податку за викиди двоокису вуглецю

Інформуємо, що платниками екологічного податку є суб’єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, постійні представництва нерезидентів, включаючи тих, які виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, під час провадження діяльності яких на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони здійснюються, зокрема, викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення.

25 жовтня 2019
Зроби місто кращим – голосуй за цікаві проєкти! Зроби місто кращим – голосуй за цікаві проєкти!

Нагадуємо, що 21 жовтня 2019 року розпочнеться голосування в конкурсі проєктів   місцевого   розвитку   «Громадський  бюджет – 2020»   та   триватиме  до 01 листопада 2019 року.

18 жовтня 2019
Голосуй за зміни, голосуй за кращих! Голосуй за зміни, голосуй за кращих!

В конкурсі проєктів місцевого розвитку  «Громадський бюджет – 2020» в категорії «Муніципальні проєкти малі» радою конкурсу було визначено 5 проєктів по Саксаганському району, серед яких громада, шляхом голосування, матиме можливість обрати найкращих! 

18 жовтня 2019
Криворізьке північне управління ГУ ДПС повідомляє Криворізьке північне управління ГУ ДПС повідомляє

До уваги платників єдиного внеску!

Головним управлінням Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДКС) доведені реквізити рахунків 3719 за стандартом IBAN, відкриті на ім’я Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) та у розрізі управлінь, утворених на правах відокремлених підрозділів ГУ ДПС (у тому числі державних податкових інспекцій у їх складі), для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) в АС «Є-Казна Доходи» (код банку 899998).

18 жовтня 2019
Віддайте свій голос за найкращих! Віддайте свій голос за найкращих!

В категорії «Шкільні заклади» у конкурсі проєктів місцевого розвитку  «Громадський бюджет – 2020» пройшли  експертизу  та  допущені до голосування 6 проєктів по Саксаганському району. 

17 жовтня 2019
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»