Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

До уваги виборців!

Шановні виборці Саксаганського району!!!

Відділ ведення Державного реєстру виборців повідомляє, що Державний реєстр виборців ведеться постійно, не тільки під час виборчих кампаній. Робота полягає в регулярному поновлені бази даних Реєстру - внесенні і знищенні записів та внесенні змін до персональних даних. Ці дані поновлюються щомісячно працівниками відділу без участі виборців.

Кожен виборець має право на перевірку та уточнення своїх персональних даних. З метою усунення можливих неточностей та помилок у базі даних Реєстру просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців.

Виборці, які постійно нездатні пересуватись самостійно, можуть уповноважити на звернення до відділу іншу особу.

У першу чергу запрошуємо тих виборців, які голосуватимуть вперше (передусім мешканців приватного сектору, кооперативних будинків) та виборців, яким нещодавно виповнилось 18 років.

Також, особливу увагу звертаємо виборців, котрі з різних причин були зняті з реєстраційного обліку та до цього часу не зареєстрували місце свого проживання. Такі виборці будуть позбавлені можливості використати своє право голосу під час проведення виборів чи референдумів.

Відділ ведення Державного реєстру виборців знаходиться у приміщенні виконкому Саксаганської районної у місті ради за адресою: вул. Володимира Великого 32, каб.201, 202 (другий поверх), звертатись  з понеділка до п’ятниці з 8.00 до 16.30, перерва з 12:30 до 13:00.  Довідки за телефоном 94-82-05.

При зверненні до відділу  ведення Державного реєстру виборців наявність паспорта або тимчасового посвідчення громадянина України обов'язкова.