Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний вебсайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Відділ з питань служби в органах місцевого самоврядування та кадрової роботи


 Шматова Вікторія Вікторівна

Посада: Завідувач відділу з питань служби в органах місцевого самоврядування і кадрової роботи
Телефон:
Дні та часи прийому громадян: щопонеділка з 10:00 - 12:30, каб. 211

Структура відділу:
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Номер телефону Номер кабінету
Шматова Вікторія Вікторівна - завідувач відділу   211
Руденко Олена Миколаївна - головний спеціаліст   212
Інформація про роботу відділу

Відділ  утворюється районною у місті радою.  Відділ є підзвітним і підконтрольним районній у місті раді, підпорядкований її виконавчому комітету. Відділ здійснює організаційно-розпорядчі, консультативно-дорадчі, виконавчі, контролюючі та інші функції у межах і обсягах повноважень, делегованих виконавчим органам Саксаганської районної у місті ради.

У своїй роботі  відділ керується Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», іншими законами, постановами Верховної ради України, указами Президента України, постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями вищих органів місцевого самоврядування, розпорядженнями їх посадових осіб, актами районної у місті ради, її виконавчого комітету, розпорядженнями голови районної у місті ради.

На посадових осіб відділу поширюється дія Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування». На посади працівників відділу приймаються особи, які пройшли конкурсний відбір, або за іншою процедурою, передбаченою законодавством України.

Відділ забезпечує реалізацію повноважень у сфері державної політики з питань кадрової роботи та служби в органах місцевого самоврядування.