Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний вебсайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Управління праці та соціального захисту населення

 


 




Владимирова Тетяна Вікторівна

Посада: Начальник управління праці та соціального захисту населення 
Телефон: 098-360-20-04 "гаряча лінія"
Управління праці та соціального захисту населення - вул. Святителя Григорія Богослова, 16А

Структура управління праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради 

ПІБ

Посада

Номер кабінету

Номер телефону

Апарат управління

Єдина приймальня управління

098 360 20 04

Владимирова Тетяна Вікторівна

Начальник управління

101

Сидоренко Світлана Вікторівна

Заступник начальника управління

216

Осипенко Світлана Володимирівна

Заступник начальника управління

112

Відділ бухгалтерського обліку

Пономаренко Галина Анатоліївна

Начальник відділу - головний бухгалтер

204

Відділ прийому громадян

Могильченко Наталя Анатоліївна

Начальник відділу

115

Відділ виплати соціальних допомог і компенсацій

 Філь Лариса Володимирівна

Начальник відділу

 

Відділ праці та соціально-трудових відносин

Пожарська Марина Миколаївна

Начальник відділу

104

Відділ нагляду за призначенням та виплатою пенсій

Ляхова Людмила Леонідівна

Начальник відділу

108

Відділ соціального захисту населення

Коваленко Алла Євгенівна

Начальник відділу

201

Відділ прийняття рішень щодо грошових виплат

 Суворова Олена Миколаївна

Начальник відділу

217

Відділ автоматизованої обробки інформації

Максименко Яна Володимирівна

Начальник відділу

109

Відділ документообігу та контролю

Бейзерова Валерія Володимирівна

Начальник відділу

109

Юридичний відділ

Пилипенко Олена Василівна

Начальник відділу

215

Відділ по організації надання соціальних послуг

Борис Вікторія Володимирівна

Начальник відділу

207

Відділ з питань ветеранської політики 

Ровінська Поліна Георгіївна

Начальник відділу

 

  В межах своєї компетенції управління праці та соціального захисту населення здійснює такі функції:

1. Прийняття рішення щодо соціального обслуговування особи територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
2. Видача особі подання про можливість призначення її опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи, або особи, цивільна дієздатність якої обмежена.
3. Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо відмови від майнових прав підопічного.
4. Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо видання письмових зобов'язань від імені підопічного.
5. Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо укладання договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, у тому числі договорів щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири.
6. Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо укладення договорів щодо іншого цінного майна, власником якого є підопічна недієздатна особа.
7. Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо управління нерухомим майном або майном, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа.
8. Видача дозволу опікуну на вчинення правочину щодо передання нерухомого майна або майна, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа, за договором в управління іншій особі.
9. Видача дозволу піклувальнику для надання згоди підопічній повнолітній особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочину щодо відмови від майнових прав підопічного.
10. Видача дозволу піклувальнику для надання згоди підопічній повнолітній особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочину щодо видання письмових зобов'язань від імені підопічного.
11. Видача дозволу піклувальнику для надання згоди підопічній повнолітній особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочину щодо укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, у тому числі договорів щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири.
12. Видача дозволу піклувальнику для надання згоди підопічній повнолітній особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочину щодо укладення договорів щодо іншого цінного майна.
13. Призначення та виплата одноразової компенсації сім’ям, які втратили годувальника з числа осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.
14. Призначення та виплата одноразової компенсації сім’ям, які втратили годувальника з числа осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків інших ядерних аварій, осіб, які брали участь в ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів і виконанні на них регламентних робіт, смерть яких пов’язана з участю в ліквідації наслідків інших ядерних аварій, ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів і виконанні на них регламентних робіт.
15. Призначення та виплата одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою.
16. Призначення та виплата компенсацій та допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, учасникам ліквідації ядерних аварій, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, потерпілим від радіаційного опромінення, віднесених до категорій 1, 2 та 3, дітям, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, дітям з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи.
17. Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.
18. Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю замість санаторно-курортної путівки.
19. Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу (відділення спінального профілю) і назад особам, які супроводжують осіб з інвалідністю I та II груп з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.
20. Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю вартості самостійного санаторно-курортного лікування.
21. Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
22. Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобіля та на транспортне обслуговування.
23. Видача направлення (путівки) особам з інвалідністю та/або дітям з інвалідністю до реабілітаційних установ сфери управління Міністерства соціальної політики України та/або структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.
24. Видача направлення на проходження обласної, центральної міської у мм. Києві та Севастополі медико-соціальної експертної комісії для взяття на облік для забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями.
25. Передача особових справ осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення до Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю для отримання направлень щодо забезпечення допоміжними засобами реабілітації.
26. Видача путівки на влаштування до будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, геріатричного пансіонату, пансіонату для ветеранів війни і праці, психоневрологічного інтернату, дитячого будинку-інтернату або молодіжного відділення дитячого будинку-інтернату.
27. Видача посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян.
28. Забезпечення санаторно-курортними путівками осіб з інвалідністю внаслідок загального захворювання та з дитинства.
29. Забезпечення санаторно-курортним путівками осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції на сході України та операції об'єднаних сил у Донецькій і Луганській областях та яким установлено статус учасника бойових дій чи особи з інвалідністю внаслідок війни.
30. Забезпечення санаторно-курортними путівками ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».
31. Забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, шляхом надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам.
32. Установлення статусу та видача посвідчення «Ветеран праці».
33. Установлення статусу та видача посвідчення жертви нацистських переслідувань.
34. Видача вкладки до посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни ІІ і ІІІ груп із числа учасників бойових дій у період Другої світової війни, яким виповнилося 85 років і більше.
35. Призначення щомісячних компенсаційних виплат за пільгове забезпечення продуктами харчування громадянам, які належать до 1 та 2 категорій постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи.
36. Призначення виплати одноразової компенсації за шкоду, заподіяну здоров'ю, учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які стали особами з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасникам ліквідації наслідків інших ядерних аварій, громадянам, які брали участь у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та здійснення на них регламентних робіт, які стали особами з інвалідністю внаслідок відповідних ядерних аварій, участі в ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт (у разі встановлення вищої групи інвалідності виплачується різниця).
37. Призначення відшкодування громадянам у встановленому законодавством порядку втраченого заробітку, який вони мали до ушкодження здоров'я, у разі якщо захворювання або каліцтво, що виникли у зв'язку з виконанням робіт, пов'язаних з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, призвели до стійкої втрати професійної працездатності (без установлення інвалідності), що встановлено уповноваженою медичною комісією.
38. Призначення відшкодування один раз на рік вартості проїзду в міжміському транспорті до будь-якого населеного пункту України та в зворотному напрямку (без урахування пересадок) громадянам, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи та віднесені до категорій 1 та 2.
39. Видача листів талонів на право одержання ветеранами війни проїзних документів (квитків) безоплатно і з 50-відсотковою знижкою їх вартості.
40. Оформлення документів для направлення осіб з інвалідністю на проходження професійного навчання.
41. Призначення одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.
42. Установлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни.
43. Здійснення персоніфікованого обліку громадян пільгових категорій, ведення Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги. Видача довідки про перебування (не перебування) на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги.
44. Оформлення документів для надання допомоги на поховання особи, не застрахованої в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
45. Оформлення документів для призначення допомоги на поховання учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.
46. Організація проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.
47. Надання грошової компенсації вартості проїзду учасникам антитерористичної операції на сході України та операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганських областях до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад.
48. Здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації осіб, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності.
49. Взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та оформлення відповідних довідок.
50. Видача довідки про право на пільги відповідно до закону України «Про соціальний захист дітей війни».
51. Нарахування пільг для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу.
52. Здійснення державного нагляду за правильністю призначення, перерахунку та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України.
53. Встановлення статусу відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
54. Встановлення статусу відповідно до Закону України «Про жертви нацистських переслідувань».
55. Видача пільгових посвідчень:

  • інвалід війни;
  • учасник війни;
  • сім'я загиблого (померлого) ветерана війни;
  • жертви нацистських переслідувань;
  • ветеран праці;
  • члена сім’ї загиблого Захисника чи Захисниці України.

56. Організація та розгляд звернень громадян, підприємств, установ та організацій з питань, що належать до компетенції управління, вжиття заходів щодо усунення причин, які викликають скарги.
57. Здійснює контроль за охороною праці, забезпеченням соціального захисту працівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, у тому числі зайнятих на роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці, за якістю проведення атестацій робочих місць щодо їх відповідності нормативно-правовим актам про охорону праці, за надання працівникам відповідно до законодавства пільг та компенсацій за роботу в шкідливих умовах.
58. Здійснює реєстрацію, облік, зберігання колективних договорів, змін та доповнень до них, а також аналіз відповідності колдоговорів підприємств, установ, та організацій району, змін та доповнень до них згідно чинного законодавства.
59. Призначення та виплата встановлених законодавством державних соціальних допомог, компенсацій:

  • у зв’язку з вагітністю та пологами;
  • при народженні дитини (в т. ч. реалізація комплексної послуги «Є-малятко»);
  • при усиновленні дитини;
  • грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»;
  • одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»;
  • на дітей одиноким матерям;
  • на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням;
  • малозабезпеченим сім'ям;
  • особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;
  • особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю, державна соціальна допомога на догляд;
  • на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідність;
  • дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме;
  • фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі;
  • по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу;
  • непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату;
  • внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;
  • на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях;
  • відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «Муніципальна няня»;
  • на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку;
  • на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» та оплату послуг із здійсненням патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя;
  • надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, рідкого та твердого пічного побутового палива;
  • виплата одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»;
  • видача посвідчення особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю;
  • зняття з обліку та припинення нарахування й виплати державних соціальних допомог та пільг померлим громадянам.

60. Прийом заяв особисто від отримувачів одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій у антитерористичній операції на сході України та операції об`єднаних сил у Донецькій та Луганській областях.Видача пільгових посвідчень:
61. Прийом та формування пакета документів, складання актів обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників, які звернулися за наданням одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста за рахунок бюджетних коштів.
62. Прийом пакета документів для надання матеріальної допомоги сім`ям, у яких виховуються діти з інвалідністю або онкохворі діти, хвороба яких перебуває у стадії ремісії.
63. Перевірка щодо визначення права громадян на призначення всіх видів допомог, субсидій та правильності і повноти наданої ними інформації про доходи та майновий стан, контроль за цільовим використанням бюджетних коштів, передбачених для виплати допомог та субсидій.
64. Ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності управління, складання звітності. Своєчасне перерахування коштів державних соціальних допомог, компенсацій та інших виплат відповідним категоріям населення. Складання кошторисів доходів і видатків державного та місцевого бюджетів відповідно до бюджетних призначень та контроль за їх використанням.
65. Оформлення заяви на виготовлення та видача багатофункціональної електронної «Картки криворіжця».
66. Прийом заяв на виплату часткової компенсації вартості комунальних послуг окремим категоріям мешканців міста у Саксаганському районі.
67. Проведення обстеження сімей для встановлення факту догляду за особами з інвалідністю, дітьми з інвалідністю, громадянами похилого віку з когнітивними порушеннями, невиліковно хворими, які через порушення функцій організму не можуть самостійно пересуватися та самообслуговуватися.
68. Складання акта встановлення факту здійснення догляду за особою з інвалідністю I чи II групи, особою, яка потребує постійного догляду в період введення на території України надзвичайного або воєнного стану.
69. Прийом та формування документів для надання матеріальних допомог сім’ям військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних, добровольців), які загинули або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час захисту Батьківщини або виконання інших обов’язків військової служби, унаслідок військової агресії Російської Федерації проти України.