Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний вебсайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Управління праці та соціального захисту населення

 


 
Владимирова Тетяна Вікторівна

Посада: Начальник управління праці та соціального захисту населення 
Телефон: 098-360-20-04 "гаряча лінія"
Управління праці та соціального захисту населення - вул. Софії Перовської, 16а

Структура управління

Відділ Керівник Номер телефону Номер кабінету
Начальник управління Владимирова Тетяна Вікторівна   101а
Приймальня   098-360-20-04  101
Апарат управління:
Заступник начальника управління Сидоренко Світлана Вікторівна   216
Заступник начальника управління Барчук Анна Юріївна   112
Завідувач господарства Кривко Сергій Миколайович  0564-94-72-41 109
Відділи:
Бухгалтерського обліку Пономаренко Галина Анатоліївна   103
Виплати соціальних допомог і компенсацій Мороз Наталя Георгіївна

 0564-94-72-44

0564-94-72-48

211
Прийому громадян Могильченко Наталія Анатоліївна

098-360-20-04

097-828-81-45

097-828-81-75

0564-94-72-49

115
Прийняття рішень щодо грошових виплат Осипенко Світлана Володимирівна  0564-94-72-45 217
Нагляду за призначенням та виплатою пенсій Ляхова Людмила Леонідівна   205
Соціального захисту населення Крючко Наталя Валеріївна

 097-828-84-32

0564-94-72-43

201
Праці та соціально-трудових відносин Пожарська Марина Миколаївна   104
Соціальних інспекторів Дегтярьова Ірина Вікторівна 0564-94-72-47  207
Юридичний Пилипенко Олена Василівна   215
Документообігу та контролю Плащевська Вікторія Борисівна  0564-94-72-41 109
Автоматизованої обробки інформації      

 В межах своєї компетенції управління праці та соціального захисту населення здійснює такі функції:

 1. Прийняття рішення щодо соціального обслуговування особи територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
 2. Видача особі подання про можливість призначення її опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи, або особи, цивільна дієздатність якої обмежена.
 3. Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо відмови від майнових прав підопічного.
 4. Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо видання письмових зобов'язань від імені підопічного.
 5. Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо укладання договорів, які підлягають     нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, у тому числі договорів щодо поділу або обміну  житлового будинку, квартири.
 6. Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо укладення договорів щодо іншого цінного майна, власником якого є підопічна недієздатна особа.
 7. Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо управління нерухомим майном або майном, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа.
 8. Видача дозволу опікуну на вчинення правочину щодо передання нерухомого майна або майна, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа, за договором в управління іншій особі.
 9. Видача дозволу піклувальнику для надання згоди підопічній повнолітній особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочину щодо відмови від майнових прав підопічного.
 10.  Видача дозволу піклувальнику для надання згоди підопічній повнолітній особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочину щодо видання письмових зобов'язань від імені підопічного.
 11.  Видача дозволу піклувальнику для надання згоди підопічній повнолітній особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочину щодо укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, у тому числі договорів щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири.
 12.  Видача дозволу піклувальнику для надання згоди підопічній повнолітній особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочину щодо укладення договорів щодо іншого цінного майна.
 13.  Призначення та виплата одноразової компенсації сім’ям, які втратили годувальника з числа осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.
 14. Призначення та виплата одноразової компенсації сім’ям, які втратили годувальника з числа осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків інших ядерних аварій, осіб, які брали участь в ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів і виконанні на них регламентних робіт, смерть яких пов’язана з участю в ліквідації наслідків інших ядерних аварій, ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів і виконанні на них регламентних робіт.
 15. Призначення та виплата одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою.
 16. Призначення та виплата компенсацій та допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, учасникам ліквідації ядерних аварій, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, потерпілим від радіаційного опромінення, віднесених до категорій 1, 2 та 3, дітям, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, дітям з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 17. Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.
 18. Призначення грошової компенсації  особам  з інвалідністю  замість санаторно-курортної путівки.
 19. Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу (відділення спінального профілю) і назад особам, які супроводжують осіб з інвалідністю I та II груп з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.
 20. Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю вартості самостійного санаторно-курортного лікування. 
 21. Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 22. Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобіля та на транспортне обслуговування.
 23. Видача направлення (путівки) особам з інвалідністю та/або дітям з інвалідністю до реабілітаційних установ сфери управління Міністерства соціальної політики України та/або структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.
 24. Видача направлення на проходження обласної, центральної міської у мм. Києві та Севастополі медико-соціальної експертної комісії для взяття на облік для забезпечення осіб з інвалідністю  автомобілями.
 25. Видача направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю.
 26. Видача путівки на влаштування до будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, геріатричного пансіонату, пансіонату для ветеранів війни і праці, психоневрологічного інтернату, дитячого будинку-інтернату або молодіжного відділення дитячого будинку-інтернату.
 27. Видача посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян.
 28. Забезпечення санаторно-курортними путівками осіб з інвалідністю внаслідок загального захворювання та з дитинства.
 29. Забезпечення санаторно-курортним путівками осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції на сході України та операції об'єднаних сил у Донецькій і Луганській областях та яким установлено статус учасника бойових дій чи особи з інвалідністю внаслідок війни.
 30. Забезпечення санаторно-курортними путівками ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».
 31. Забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, шляхом надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам.
 32. Установлення статусу та видача посвідчення «Ветеран праці».
 33. Установлення статусу та видача посвідчення жертви нацистських переслідувань.
 34. Видача вкладки до посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни ІІ і ІІІ груп із числа учасників бойових дій у період Другої світової війни, яким виповнилося 85 років і більше.
 35. Призначення щомісячних компенсаційних виплат за пільгове забезпечення продуктами харчування громадянам, які належать до 1 та 2 категорій постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи.
 36. Призначення виплати одноразової компенсації за шкоду, заподіяну здоров'ю, учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які стали особами з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасникам ліквідації наслідків інших ядерних аварій, громадянам, які брали участь у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та здійснення на них регламентних робіт, які стали особами з інвалідністю внаслідок відповідних ядерних аварій, участі в ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт (у разі встановлення вищої групи інвалідності виплачується різниця).
 37.  Призначення відшкодування громадянам у встановленому законодавством порядку втраченого заробітку, який вони мали до ушкодження здоров'я, у разі якщо захворювання або каліцтво, що виникли у зв'язку з виконанням робіт, пов'язаних з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, призвели до стійкої втрати професійної працездатності (без установлення інвалідності), що встановлено уповноваженою медичною комісією.
 38. Призначення відшкодування один раз на рік вартості проїзду в міжміському транспорті до будь-якого населеного пункту України та в зворотному напрямку (без урахування пересадок) громадянам, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи та віднесені до категорій 1 та 2.
 39. Видача листів талонів на право одержання ветеранами війни проїзних документів (квитків) безоплатно і з 50-відсотковою знижкою їх вартості.
 40. Оформлення документів для направлення осіб з інвалідністю на проходження професійного навчання.
 41. Призначення одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства  та дітям з інвалідністю.
 42. Установлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни.
 43. Здійснення персоніфікованого обліку громадян пільгових категорій, ведення Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги. Видача довідки про перебування (не перебування) на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги.
 44. Оформлення документів для надання допомоги на поховання особи, не застрахованої в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
 45. Оформлення документів для призначення допомоги на поховання учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.
 46. Організація проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.
 47. Надання грошової компенсації вартості проїзду учасникам антитерористичної операції на сході України та операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганських областях до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад.
 48. Організація соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оброни, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганських областях, та постраждалих учасників Революції Гідності.
 49. Взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та оформлення відповідних довідок.
 50. Видача довідки про право на пільги відповідно до закону України «Про соціальний захист дітей війни».
 51. Нарахування пільг для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу.
 52. Здійснення державного нагляду за правильністю призначення, перерахунку та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України.
 53. Встановлення статусу відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
 54. Встановлення статусу відповідно до Закону України «Про жертви нацистських переслідувань».
 55. Видача пільгових посвідчень:

-         інвалід війни;

-         учасник війни;

-         сім'я загиблого (померлого) ветерана війни;

-         жертви нацистських переслідувань;

-         ветеран праці.

 1. Організація та розгляд звернень громадян, підприємств, установ та організацій з питань, що належать до компетенції управління, вжиття заходів щодо усунення причин, які викликають скарги.
 2. Здійснює контроль за охороною праці, забезпеченням соціального захисту працівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, у тому числі зайнятих на роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці, за якістю проведення атестацій робочих місць щодо їх відповідності нормативно-правовим актам про охорону праці, за надання працівникам відповідно до законодавства пільг та компенсацій за роботу в шкідливих умовах.
 3. Здійснює реєстрацію, облік, зберігання колективних договорів, змін та доповнень до них, а також аналіз відповідності колдоговорів підприємств, установ, та організацій району, змін та доповнень до них згідно чинного законодавства.
 4. Призначення та виплата встановлених законодавством державних соціальних допомог, компенсацій:

-         у зв’язку з вагітністю та пологами;

-         при народженні дитини (в т. ч. реалізація комплексної послуги «Е-малятко»);

-         при усиновленні дитини;

-         грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюкаˮ;

-         одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”;

-         на дітей одиноким матерям;

-         на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням;

-         малозабезпеченим сім'ям;

-         особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;

-         особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю, державна соціальна допомога на догляд;

-         на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідність

-         дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме;

-         фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі;

-         по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу;

-         непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату;

-         внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;

-         на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях;

-         відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «Муніципальна няня»;

-         на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку;

-         на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» та оплату послуг із здійсненням патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя;

-         надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, рідкого та твердого пічного побутового палива;

-         виплата одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»;

-         видача посвідчення особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю;

-         зняття з обліку та припинення нарахування й виплати державних соціальних допомог та пільг померлим громадянам.

 1. Прийом заяв особисто від отримувачів одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій у антитерористичній операції на сході України та операції об`єднаних сил у Донецькій та Луганській областях.
 2.  Прийом та формування пакета документів, складання актів обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників, які звернулися за наданням одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста за рахунок бюджетних коштів.
 3.  Прийом пакета документів для надання матеріальної допомоги сім`ям, у яких виховуються діти з інвалідністю або онкохворі діти, хвороба яких перебуває у стадії ремісії.
 4. Перевірка щодо визначення права громадян на призначення всіх видів допомог, субсидій та правильності і повноти наданої ними інформації про доходи та майновий стан, контроль за цільовим використанням бюджетних коштів, передбачених для виплати допомог та субсидій.
 5. Ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності управління, складення звітності. Своєчасне перерахування коштів державних соціальних допомог, пільг, компенсацій, субсидій та інших виплат відповідним категоріям населення. Складання кошторисів доходів і видатків державного та місцевого бюджетів відповідно до бюджетних призначень та контроль за їх використанням.

65. Оформлення заяви на виготовлення та видача багатофункціональної електронної “Картки криворіжця”.

66.  Прийом заяв на виплату часткової компенсації вартості комунальних послуг окремим категоріям мешканців міста у Саксаганському районі.