З 09 по 17 грудня 2013 року на базі КСШ № 74 відбулися районні змагання з волейболу серед юнацьких збірних команд учнів загальноосвітніх шкіл за програмою спартакіади школярів «Олімпійські надії»

З 09 по 17 грудня 2013 року на базі КСШ № 74 відбулися районні змагання з волейболу серед юнацьких збірних команд учнів загальноосвітніх шкіл за програмою спартакіади школярів «Олімпійські надії», в яких взяли участь 120 чоловік з тринадцяти команд  (КЗШ № № 11, 17, 41, 43, 68, 113, КСШ № № 74, 107, 118, КНВК №35, КГ№ 91, КЛПВФП, КПНЛ). Перше місце серед юнаків виборола команда юних волейболістів КСШ № 74 (тренер Безбожний А. Д.), друге місце дісталося спортсменкам КЛПВФП (тренер Жбанков Ю. П), третє місце посіла збірна команда КГ № 91 (тренер Верзан О. Д.).

Комітет  з фізичної культури та спорту виконкому Саксаганської районної у місті ради нагородив переможців і призерів районних змагань з волейболу кубками, грамотами та спортивним інвентарем.

Юнацька збірна команда, складена на базі команди-переможниці районних змагань з волейболу, в лютому 2014 року буде захищати «кольори» Саксаганського району в міських змаганнях.