В Саксаганському районі стартувала шкільна баскетбольна ліга серед школярів 6-8 класів

З метою змістовного дозвілля та зайнятості дітей в весінній канікулярний період шляхом популяризації та розвитку юнацького і дівочого баскетболу в районі, зміцнення здоров’я учнів залучаючи їх до регулярних занять ігровими видами спорту, виявлення здібних спортсменів та підготовки збірних команд району для подальшої участі у міських і обласних змаганнях, з 27 по 29 березня 2017 року на базі комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа № 8»  (вул. Волосевича, 1е), за підтримки федерації баскетболу міста Кривого Рогу, вперше, відбулися змагання з баскетболу районної шкільної ліги серед юнацьких і дівочих команд закладів освіти 6-8 класів, в яких взяли участь 108 спортсменів з 9 юнацьких команд (КЗШ  № № 17, 21, 31, 41, 119, 124,  КНВК №  35, КПНЛ, КСШ №118) та 36 спортсменок з 3 дівочих команд (КЗШ №№ 21, 124 та КПНЛ).

Змагання відбулися в двох групах («А» і «Б») по коловій системі, переможці яких зустрічалися між собою в півфіналі.

З перших ігор було видно, що ніхто не хотів поступатися один одному. Весь час на майданчику трималась запекла боротьба.

Перемогу та весінній «Кубок шкільної ліги Саксаганського району 2017 року» серед юнаків отримала дружна команда юних баскетболістів КНВК № 35  (тренер  Демченко  А. А.),  друге місце здобула дуже перспективна команда КЗШ № 21 (тренер Токарчук Ю. Т.), третє місце виборола вольова команда КЗШ № 41 (тренер Люлін І. Г.), четвертою стала команда КПНЛ (тренер Скоробогатов Ю. О.).

Серед дівочих збірних команд перемогу святкували вихованки КЗШ № 21 (тренер Токарчук Ю. Т.), другою стала перспективна команда КЗШ № 124 (тренер Борбулевич І. В.), третє місце дісталося команді дівчат КПНЛ (тренер Скоробогатов Ю. О.).

Організаційним комітетом та суддівським корпусом змагань були визначені кращі гравці шкільної ліги серед дівчат та юнаків, ними стали: Кундик Данило (КНВК № 35) та Полян Орина (КЗШ № 21), які отримали пам’ятні статуетки від президента федерації баскетболу міста Кривого Рогу Буряка Анатолія Георгійовича.

Переможці та призери районних змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами. Від федерації баскетболу міста Кривого Рогу всі команди учасниці змагань районної шкільної ліги отримали баскетбольні м’ячі  та солодощі у вигляді тортів, а юнацька команда переможець пам’ятний перехідний кубок.

Виконком Саксаганської районної у місті ради вдячний за допомогу в організації та проведенні районної шкільної баскетбольної ліги серед школярів 6-8 класів адміністрацію комунального позашкільного навчального закладу «ДЮСШ № 8» (в. о. директора Заїменко І. В.) та президента федерації баскетболу міста Кривого Рогу Буряка Анатолія Георгійовича.