Районний дівочий баскетбол – підготовка до Гуровських змагань

З 26 по 29 листопада 2018 року в спортивному залі КЗШ № 124 (мкр. Гірницький, 33а) відбулися районні змагання з баскетболу серед дівочих збірних команд учнів закладів загальної середньої освіти 9-11 класів за програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії», де взяли участь 60 спортсменок з 5 команд (КЗШ № 21, КГ № 91, КЗШ № 124, КСШ № 118, КНВК № 35).

Згідно з положенням змагань команди грали між собою за круговою системою. Перше місце здобула команда юних баскетболісток КЗШ № 21 (тренер Токарчук Ю. Т.), друге місце посіла команда спортсменок КЗШ № 124 (тренер Борбулевич І. В.), третє місце виборола збірна команда КСШ № 118 (тренер Мануковська С. С.).

Команди переможців і призерів районних змагань були нагороджені кубками та грамотами.

На базі команди-переможниці районних змагань буде сформовано збірну команду Саксаганського району, яка буде готуватися до18-х міських змагань пам’яті народного депутата України трьох скликань, почесного громадянина міста Кривого Рогу Гурова Вадима Миколайовича.

Нагадаємо, що наші дівчата сім років поспіль володіють почесним трофеєм – Кубком Гурова. Тож, у добрий час вам дівчата, вболіваємо за вас!