До Дня незалежності України спортивні змагання та досягнення

24 серпня 2014 року під час святкування в Саксаганському районі Дня незалежності України, була представлена спортивна програма - «Звітуємо тобі незалежна Україно», до якої увійшли:  виставка спортивних досягнень району;  показові виступи кращих спортсменів району «Спортивний марафон»;  районний турнір з міні-футболу серед команд КФК підприємств, установ, організацій та закладів.

Виставки своїх спортивних досягнень представили колективи спортивних закладів району (ДЮСШ № 8, ДЮСШ № 10, ЦСДЮМ «Олімп», СРК «Ескоріал»). Паралельно з виставкою свої показові виступи для відвідувачів районного свята демонстрували вихованці відділень: боксу, тхеквондо-ВТФ та художньої гімнастики (ДЮСШ № 10), боксу та художньої гімнастики (ДЮСШ № 8), гуртків: кіокушин карате, естетичної гімнастики та фітнес-аеробіки (ЦСДЮМ «Олімп»).

О 9.00  на стадіоні КПНЗ «ДЮСШ № 10» розпочався турнір з міні-футболу «Кубок незалежності України» серед збірних команд КФК підприємств, установ, організацій та закладів, в якому взяли участь 75 спортсменів з 5 команд (ЦСДЮМ «Олімп», ТОВ «Ашан», ТОВ «Епіцентр К», ТОВ «АТБ», АТ «Корум КЗГО»). Команди були розділені на дві групи. Переможці групової першості грали між собою у фіналі. Команди, що зайняли в групах другі місця зустрілися між собою за право володіти «бронзовими» нагородами. Третє місце посіла команда ТОВ «Епіцентр К», друге місце дісталося команді ТОВ «Ашан», перше місце та головний трофей «Кубок незалежності України» виборола команда АТ «Корум КЗГО». Переможці та призери районних змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями. Від спонсорів турніру ТОВ «Епіцентр К» та ТОВ «Ашан» всі учасники отримали подарунки.