Літнє дозвілля школярів
Дитячий майданчик літнього дозвілля – це не просто активно, весело та цікаво провести час. Це маленьке «вай»-життя для учнів, яке потрібно організувати так, щоб було не тільки цікаво, а й корисно.
На відмінно з цим справляються вчителі Криворізької гімназії №91 Криворізької міської ради та Криворізького ліцею №119 Криворізької міської ради.
Швидко минає час для учнів, які задіяні в дитячому майданчику літнього дозвілля спортивного напрямку в КЛ №119 КМР. Кожен ранок розпочинається із бадьорої зарядки, яку із задоволенням проводять не тільки вчителі, а й учні. Рухливі ігри, цікавинки про спорт, вивчення крутезного танку в стилі хіп-хоп, освіжаючи конкурси з водичкою, крутезні спортивні змагання, створення картин літніх пейзажів, психологічні релакси – це неповний перелік усього того, чим займаються діти .
Неймовірно круто проходять розважальні заходи в КГ №91 КМР. Педагоги закладу та КПНЗ «ЦДЮТ «Сонях» КМР проводять з учнями психологічні ігри, веселі квести, майстер-класи, розучують запальні танці. Щирі посмішки учнів, неймовірні їхні емоції, міцні обійми - це подяка педагогам за цікаве організоване дозвілля.
А попереду ще безліч розваг та незабутніх вражень.