Державні службовці – володарі «літнього» Кубку Саксаганського району з міні-футболу серед КФК підприємств, установ, організацій та закладів

З метою підвищення масовості футболу в районі, організації фізкультурно-оздоровчої роботи серед різних верств його населення, зміцнення здоров’я, залученням  до регулярних занять популяризуючи та розвиваючи масовий футбол в районі, 17 червня 2016 року на спортивному майданчику зі штучним покриттям туристичної бази відпочинку «Перлина» ТОВ «КОРУМ СОРС», розташованої в селищі Кудашево, відбувся традиційний районний турнір з міні-футболу на Кубок Саксаганського району серед збірних команд колективів фізичної культури підприємств, установ, організацій та закладів, присвячений Всеукраїнському Олімпійському тижню. В спортивному заході взяли участь 50  спортсменів з п’яти команд («Саксаганський виконком», АТ «Корум КЗГО», ЦСДЮМ «Олімп» та гіперпермаркети «Епіцентр» і «Ашан».

Перше місце, не програвши жодного матчу, здобула команда «Саксаганський виконком» (12 очок), друге місце посіла команда ТОВ «Епіцентр» (7 очок), третє місце виборола команда АТ «Корум КЗГО» (5 очок).

Переможці та призери районного турніру з міні-футболу були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Від спонсорів спортивного заходу гіпермаркетів «Ашан» і «Епіцентр» всі команди-учасниці змагань отримали призи.

Кращим бомбардиром турніру з дев’ятьма м’ячами став Дудунов Іван, представник команди «Саксаганський виконком».

Переможцями цього дня стали всі команди, які окрім змагань на спортивному майданчику зі штучним покриттям, отримали справжній подарунок у вигляді відпочинку та можливості спілкування один з одним.

Тож, зі святом всіх спорту та олімпізму.