Перше місце з волейболу до 75-річчя вчителя

З метою залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя, популяризації волейболу серед молоді міста та підвищення росту спортивної майстерності серед учнів, з 17 по 20 березня 2014 року на базі КСШ № 74 за програмою спортивних ігор “Олімпійські надії” серед учнів загальноосвітніх шкіл відбулися міські змагання з волейболу серед юнацьких і дівочих команд, присвячених 239-й річниці заснування міста Кривого Рогу, в яких взяли участь представники семи районів міста, переможці в своїх районних змаганнях.

Команди грали по коловій системі впродовж чотирьох ігрових днів. За результатами змагань серед дівчат перше місце виборола команда юних волейболісток Жовтневого району, друге місце дісталося спортсменкам Саксаганського району, представницям КСШ № 74, третє місце посіла команда Дзержинського району. Право представляти місто Кривий Ріг на обласних змаганнях з волейболу серед юнаків, посівши перше місце, здобула дружна команда Саксаганського району – вихованці вчителя фізичного виховання КСШ № 74 Безбожного Анатолія Даниловича. Доречи, 20 березня 2014 року видатному спортивному діячу, ветерану спортивного руху міста виповнилося 75 років. Чудовий подарунок для вчителя. Вітаємо зі святом! Друге місце дісталося команді Тернівського району, третє місце залишили за собою спортсмени Інгулецького району.

Команди переможців і призерів міських змагань з волейболу були нагороджені кубками, грамотами та медалями.