Районні змагання з легкоатлетичного чотириборства серед школярів

З метою пропаганди здорового  способу життя, розвитку масового легкоатлетичного спорту в районі, залучення підростаючого покоління до регулярних занять спортом 14 квітня 2015 року на стадіоні комунального позашкільного навчального закладу «ДЮСШ № 10» (вул. Бикова, 4) відбулися районні змагання з легкоатлетичного чотириборства серед збірних команд учнів закладів освіти за програмою спортивних ігор «Олімпійські надії». В заході взяли участь 126 чоловік з 21 закладу освіти (КЗШ №№ 11, 14, 17, 19, 21, 31, 41, 43, 51, 58, 68, 72, 120, 124, КНВК № 35, КГ № 91, КСШ № № 70, 74, 107, 118, КПНЛ). Команди змагалися в чотирьох видах програми: біг 60 м, метання м’яча, стрибки в довжину, крос (юнаки 800 м, дівчата 500 м).

Перше місце виборола команда КЗШ № 21 (тренер Токарчук Ю. Т.), друге місце посіла команда КЗШ № 19 (тренер Штамбур О. О.),  третє місце здобула збірна команда КЗШ № 41 (тренер Марчук Л. О.).

Переможців і призерів районних змагань з легкоатлетичного  чотириборства було нагороджено кубками, грамотами та медалями.

Збірна команда юнаків і дівчат КЗШ № 21 - переможців районних змагань з легкоатлетичного  чотириборства, 29 квітня 2015 року на стадіоні «Спартак» комунального позашкільного навчального закладу «ДЮСШ № 3», буде захищати «кольори» Саксаганського району в міських змаганнях.

Тож, побажаємо нашим землякам вдалого старту та гучних перемог!