Філія компанії «Людина в біді»
«Людина в біді» працює в Україні з 2003 року, спочатку через відділ з прав людини. Безпосередня присутність у країні дозволила організації розпочати надання гуманітарної допомоги постраждалому цивільному населению негайно після початку війни на сході країни в 2014 році. 3 24 лютого 2022 року «Людина в біді» допомагає постраждалому населенню в більшості областей України, надаючи необхідні продовольчі та промислові товари, засоби гігієни, допомагає у відновленні житла, водопостачання та поліпшення санітарних умов, надає психосоціальну та освітню підтримку, грошову допомогу та засоби для існування. «Людина в біді» також реалізує проекти у сфері підтримки стійкості та відновлення громад. В рамках нашої діяльності ми тісно взаємодіємо з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.
Організація «Людина в біді» здійснює свою діяльність та реалізує проекти гуманітарного реагування за рахунок коштів, що надаються міжнародними донорами, включно з Європейським Союзом, Швейцарію, M3C Чеської Республіки, Гуманітарним фондом для України ООН та ін.
Із початком повномасштабного вторгнення країни-агресора українська економіка та бізнес зіткнулися з надзвичайно серйозними викликами. Із зони бойових дій на більш безпечну територію перемістилося багато підприємств та декому довелося починати свою справу з нуля, як i місцевим підприємствам, адже вони також постраждали від війни. Значна частина українців була вимушена виїхати до інших регіонів України, втративши при цьому основні засоби для існування. У цих умовах виникає постійна потреба в гуманітарному реагуванні та фінансовій підтримці постраждалого населення та бізнесу.
Зважаючи на нагальну потребу в підтримці бізнесу та допомозі вразливим категоріям населення, у 2025 році організація «Людина в біді» розпочинає проект “ВІДНОВА” за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію з розвитку та співробітництва, який передбачає проведення конкурсу з надання мікрогрантів для:
- фізичних осіб з обмеженими економічними можливостями на навчання (перекваліфікацію);
- фізичних осіб з обмеженими економічними можливостями, які планують вести підприємницьку діяльність;
- мікро- та малих підприємств, що працевлаштовують вразливих осіб для забезпечення критичної адаптації та підвищення інклюзивності.
Цільовими громадами реалізації проекту у Дніпропетровській області є Павлоградська, Зеленодольська, Покровська, Царичанська, Магдалинівська, П'ятихатська, м. Кривий Piг, м. Дніпро.
У зв'язку з цим просимо Вашого сприяння у забезпеченні підтримки фахівців нашої організації в реалізації запланованих заходів у рамках проекту, а саме:
- інформування зацікавлених сторін;
- сприяння в організації та проведенні круглих столів для цільової аудиторії;
- участь у відбірковій комісії, яка ухвалюватиме рішення про надання гранту учасникам;
- розміщення інформації про проект на офіційних pecypcax Вашої установи.
Інформаційні матеріали для поширення на інтернет-ресурсах розміщені за посиланням та містяться у повному тексті оголошення, що додається до цього листа.
У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся до Анастасії Дмитрук, фахівець програми : тел.: +38(050)-568-78-07, e-mai1: [email protected].
Вдячні за підтримку та співпрацю!
Додаток: інформаційні матеріали для поширення на інтернет-ресурсах на 9 арк.