Районні юнацькі змагання з баскетболу – старт до гурівського турніру

З метою популяризації та розвитку юнацького баскетболу в районі, зміцнення здоров’я учнів шляхом залучення їх до регулярних занять ігровими видами спорту, виявлення здібних спортсменів та їх підготовці для подальшої участі в міських і обласних змаганнях, з 30 листопада 2015 року по 11 грудня 2015 року на базі КЗШ  №  124  (мкр.  Гірницький,  33а),  КПНЛ (вул. Мелешкіна, 32а) та КЗШ № 21 (вул. Спаська, 8а) відбулися районні змагання з баскетболу серед юнацьких збірних команд учнів закладів освіти за програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії».

В змаганнях взяли участь 180 спортсменыв з 15 команд (КЗШ № № 17, 21, 31, 41, 68, 72, 119, 124 (1), 124 (2), КСШ №№ 70, 118, КНВК № 35, КПНЛ та КЛІПВФП). Команди були розділені на три групи, переможці та команди, що зайняли в групах другі місця, розіграли між собою право володіти кубком Саксаганського району.

Перше місце здобула збірна команда юних баскетболістів КЗШ № 21 (тренер Токарчук Ю. Т.), друге місце посіла команда КЛПВФП (тренер Шпильовий В.В.), третє місце виборола збірна команда КЗШ № 124 (1) (тренер Борбулевич І. В.).

Переможці та призери районних змагань були нагороджені кубками та грамотами.

На базі команди переможниці турніру буде сформовано збірну команду Саксаганського району, яка в лютому місяці 2016 року візьме участь у традиційних міських змаганнях з баскетболу на Кубок народного депутата України 3-х скликань, почесного громадянина міста Кривого Рогу Гурова В. М.