Районна конкурсно-розважальна програма «Козацькому роду нема переводу» серед учнів закладів освіти Саксаганського району

З метою виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління суверенної і незалежної України на історично-сформованих засадах козацького світогляду та способу життя та з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва, 11 жовтня 2017 року на спортивній базі Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею, відбулася щорічна районна конкурсно-розважальна програма «Козацькому роду нема переводу» серед учнів закладів освіти 1998 років народження та молодших, де взяли участь п’ять команд (КПГМЛ, КПТМЛ, КПЛ, КЗШ № 21, КЗШ № 68) та понад 250 вболівальників.

До програми заходу були включені змагання: «Візитка команди», «Пре-зентація куреня», вікторина «Історія козацтва», конкурс «Моя каша найкраща» та спортивні змагання «Козацькі розваги» (дартс, ривок гирі 16 кг, віджимання від полу, метання мішка з тирсою в довжину, перетягування канату).

Перше загальнокомандне місце у спортивних змаганнях «Козацькі розваги» здобула команда КПТМЛ (керівник Радчук М. С.), друге - дісталося команді учнів КЗШ № 68 (керівник Портянко Г. О.), третє - посіли вихованці КПГМЛ (керівник Мараховський Ю. П). Переможці та призери спортивного змагання «Козацькі розваги» були нагороджені медалями та грамотами.

Враховуючи всі види змагань, конкурсів і вікторин, перше загальнокомандне місце посіла команда КЗШ № 68, друге місце посіла команда КПГМЛ, третє місце залишилося за командою КПТМЛ.

Вітаємо всіх з наступаючими святами Захисника України, Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.