Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Шановні виборці!

До 15 жовтня 2020 року включно виборці отримують іменні запрошення та мають можливість  ознайомитися з попередніми списками виборців на виборчій дільниці.

У запрошенні виборців повідомляють про включення  до попереднього списку виборців, адресу дільничної виборчої комісії,  а також про час і місце голосування.

Виборцям, щодо яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно (НСП) одночасно повідомляється, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування.

Виборець може звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців не пізніше 19 жовтня 2020 року із заявою про уточнення попереднього списку виборців, а також про включення або виключення зі списку виборців. 

Тим виборцям, які не здатні самостійно пересуватися, але в списках у них немає відмітки «НСП», рішенням дільничної комісії на підставі їх заяви та довідки медичної установи про стан здоров'я надається можливість проголосувати за місцем перебування. Така заява разом з довідкою повинна бути надісла-на поштою або передана іншими особами до дільничної комісії до 20 години останньої п'ятниці перед днем голосування.

Запрошуємо всіх до співпраці, адже лише з Вашою допомогою, шановні виборці, ми зможемо забезпечити достовірність даних Реєстру виборців, правильність складання списків виборців і, як наслідок, Ваше, гарантоване Конституцією України, право обирати.

Нагадуємо! Відділ ведення Державного реєстру виборців знаходиться у приміщенні  виконкому Саксаганської районної у місті ради за адресою: вул. Володимира Великого, 32, другий поверх, кімн. 201, 202.

Звернутися можна протягом робочого тижня з 8.30 до 17.00 перерва з 12.30 до 13.00, також ми працюємо для Вас й вихідні дні 17 та 18 жовтня 2020 року.

Довідки за номером телефону: 94-82-05.