Районні змагання з настільного тенісу серед учнів закладів освіти

З метою організації фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи в закладах освіти, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять спортом, виявлення здібних спортсменів, популяризації та розвитку настільного тенісу, вперше в районі 7 жовтня  2014 року в тенісному залі дитячо-юнацької спортивної школи № 8, який розташовано на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 120 відбулися районні змагання з настільного тенісу серед учнів закладів освіти за програмою спортивних ігор «Олімпійські надії».

В змаганнях брали участь 70 юних спортсменів з 12 закладів освіти (КЗШ №№ 11, 41, 68, 113, 120, 122, КНВК № 35, КСШ №№ 70, 74, 107, 118, КГ № 91).

Перше місце здобула команда тенісистів КСШ № 118 (вчитель фізичної культури Твердохліб О.М.), друге  місце залишила за собою команда КЗШ № 120 (вчитель фізичної культури Стоянова Н. М.), третє місце посіла команда  юних спортсменів КНВК № 35 ліцею «Імпульс» (вчитель фізичної культури Земляна Л.В.).

Команди переможниці та призери районних змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями.

Честь Саксаганського району в міських змаганнях з настільного тенісу   16 жовтня  2014 року  буде захищати команда КСШ № 118.

Тож, у добрий час вам юні тенісисти, примножимо здобутки спортивних висот для нашого району!