Х традиційний відкритий міський фестиваль «Гармонія грації та краси!», присвячений Дню матері

З метою пропаганди здорового способу життя, активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед підростаючого молодого покоління, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом, популяризуючи сучасні естрадно-спортивні види хореографії та фітнес аеробіки, 12 травня 2017 року на базі КЗШ № 19 (вул. Івана Авраменка, 20), за підтримки народного депутата України Гальченка Андрія Володимировича, відбувся Х традиційний відкритий міський фестиваль «Гармонія грації та краси!», присвячений Дню матері. В спортивному заході взяли участь 250 представниць прекрасного полу з 22 команд: 18 з міста Кривого Рогу та 4 з Широківського району. Учасниці фестивалю змагалися в п’яти вікових категоріях (6-9, 10-12, 12-13, 14-15 років і змішаній) та чотирьох номінаціях: «Естрадно-спортивна хореографія», «Естрадна хореографія», «Сучасна хореографія» та «Фітнес аеробіка».

Поздоровляємо переможців і призерів фестивалю.

В номінації «Естрадно-спортивна хореографія»:

- у віковій категорії учасниць 6-9 років:

перше місце поділили між собою колективи «Лосвенседорес» КПНЗ «ЦСДЮМ «Олімп» (керівник Зубенко О. В.) та «Грейсфул» (керівник Оставненко І. А.); друге місце посів колектив «Енергія» гуртка «Дитяча йога» КПНЗ «ЦСДЮМ «Олімп» (керівник Баєва К. П.), третє місце дісталося колективу «Грація» КПНЗ «ЦСДЮМ «Олімп» (керівник Балаєва В. В.);

- у змішаній віковій категорії:

перше місце виборов колектив театр сучасного танцю "Мальви" КПНЗ «ЦДЮТ «Сонях» (керівник Кашель В. В.), друге місце поділили між собою  колективи КПНЗ «ЦСДЮМ «Олімп» - «Мега-Стар» (керівник Блістун І. В.) та «Грація» (керівник Балаєва В. В.),  третє місце дісталося ще одному колективу від КПНЗ «ЦСДЮМ «Олімп» - «Джамп-фіт» (керівник Кришталович А. А.);

- у віковій категорія 10-12 років:

перше місце виборов колектив «Лосвенседорес» КПНЗ «ЦСДЮМ «Олімп» (керівник Зубенко О. В.), друге місце поділили між собою колективи «Грація» КПНЗ «ЦСДЮМ «Олімп» (керівник Балаєва В. В.) та зразковий колектив «Фантазія» (керівник Григорович М. В.), третє місце залишив за собою перспективний колектив «Джамп-фіт» КПНЗ «ЦСДЮМ «Олімп» (керівник Кришталович А. А.).

В номінації «Естрадна хореографія»:

- у віковій категорії 12-15 років:

перше місце виборов колектив «Грейфвул» КПНЗ «ЦСДЮМ «Олімп» (керівник Оставненко І. А.), друге місце посів зразковий колектив «Фантазія» (керівник Григорович М. В.), третє місце дісталося колективу «Енергія» КПНЗ «ЦСДЮМ «Олімп» (керівник Баєва К. П.).

В номінації «Сучасна хореографія»:

- у віковій категорії 14-15 років:

перше місце виборов колектив «Мега-Стар» КПНЗ «ЦСДЮМ «Олімп» (керівник Блістун І. В.), друге місце посів зразковий колектив «Фантазія» (керівник Григорович М. В.), третє місце дісталося колективу «Грація» КПНЗ «ЦСДЮМ «Олімп» (керівник Балаєва В. В.).

В номінації «Фітнес-аеробіка»:

перше місце поділили між собою колективи «Екстрім» КЗШ № 41 (керівник Марчук Л. О.) та зразкового колективу «Фантазія» (керівник Григорович М. В.), друге місце посів колектив «Мега-Стар» КПНЗ «ЦСДЮМ «Олімп» (керівник Блістун І. В.), третє місце залишив за собою колектив Криворізької Центрально-Міської гімназії (керівник Стеценко О. П.).

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, дипломами та солодкими призами.

Адміністрація та колектив комунального позашкільного навчального закладу «ЦСДЮМ «Олімп» вдячний за допомогу в організації та проведенні Х традиційного відкритого міського фестивалю «Гармонія грації та краси!» народному депутату України Гальченко Андрію Володимировичу та адміністрації КЗШ № 19 в особі директора Євдокімової Тамари Василівни.