Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний вебсайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Районні змагання збірних команд пришкільних таборів з денним перебуванням з воркауту та стрітболу

З метою організації змістовного дозвілля та зайнятості дітей, підлітків і молоді під час літнього оздоровчого періоду, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя, активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи, 10 червня 2016 року о 10.00 на спортивному майданчику КЗШ № 68 (мкр. Гірницький, 3), паралельно, відбулися районні змагання з воркауту та стрітболу серед збірних команд юнаків і дівчат пришкільних таборів з денним перебуванням в рамках літньої між табірної спартакіади «Юність-2016».

В змаганнях з воркауту взяли участь 45 чоловік з 9 команд (КЗШ №№ 41, 51, 68, 72, 119, 124, КНВК № 35 та КСШ №№ 74, 118), для проведення яких до суддівського складу було запрошено збірну команду Кривого Рогу з воркауту «Команда АРТ-Енерджі Стронг», яка перед початком спортивного заходу провела для учасників майстер-клас.

За підсумками проведених змагань, перше загальнокомандне місце вибороли вихованці пришкільного табору КЗШ № 51 (тренер Мармульов П. І.), друге місце дісталося дружній команді КЗШ № 124 (тренер Борбулевич Т. Д.), третє місце посіла збірна команда КЗШ № 41 (тренер Катков В. І.).

У змаганнях зі стрітболу серед юнаків взяли участь 40 спортсменів з 10 команд (КЗШ № № 21, 41, 43, 68, 72, 119, 122, 124, КСШ № 118, КНВК № 35). Перше місце здобула збірна команда юних стрітболістів КЗШ № 124 (тренер Борбулевич І. В.), друге місце посіла перспективна команда КЗШ № 21 (тренер Токарчук Ю. Т.), третє місце виборола збірна команда КЗШ № 119 (тренер Півненко А. С.).

В дівочих змаганнях зі стрітболу взяли участь 12 спортсменок з трьох команд (КЗШ № № 21, 124 та КСШ № 118). Перше місце здобула збірна команда юних стрітболісток КЗШ № 124 (тренер Борбулевич І. В.), друге місце посіла молода команда КЗШ № 21 (тренер Токарчук Ю. Т.), третє місце дісталося збірній команді КСШ № 118 (тренер Кобренюк О. О.).

Команди-призери та переможці районних змагань з воркауту та стрітболу були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Переможці районних змагань, від кондитерського цеху ПП «Діалог-Оптіма» (директор Рябчуненко Ю. С.), були нагороджені солодощами у вигляді тортів.

За підтримки депутата Саксаганської районної у місті ради Резниченка Олексія всі учасники змагань отримали солодкі призи у вигляді морозива.

Літо – канікули! Вся увага дітям. Діти – це наше здорове майбутнє! В здоровому тілі – здоровий дух! А здорова нація – здорове й розвинене суспільство! Не забуваймо це!