Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Про роботу районної робочої групи з питань ліквідації осередків стихійної торгівлі в районі

09.08.2019 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради спільно з спеціалістами управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради за участю голови районної робочої групи з питань ліквідації осередків стихійної торгівлі у районі Віталія Юрченка проведено спільний рейд щодо ліквідації осередків стихійної торгівлі на пр. 200-річчя Кривого Рогу, вул. Співдружності, вул. Покровській, вул. Спаській, мкр. Ювілейному.

Спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради значна увага під час здійснення рейду приділялась проведенню інформаційно-роз’яснювальної роботи серед торгуючих, а саме: про їх переміщення на ринки району, розповсюджувались інформаційні листівки щодо заборони реалізації товару у невстановлених місцях без відповідних дозвільних документів.

За незаконну торгівлю кавунами, яка здійснювалась на газоні біля зупинки громадського транспорту «вул. Спаська» на пр. 200-річчя Кривого Рогу працівниками виконкому районної у місті ради на торгуючого складено адміністративний протокол за ст. 152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

Робота у даному напрямку триває.