Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний вебсайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Районні юнацькі змагання з баскетболу – старт до гурівського турніру

З метою популяризації та розвитку юнацького баскетболу в районі, зміцнення здоров’я учнів шляхом залучення їх до регулярних занять ігровими видами спорту, виявлення здібних спортсменів та їх підготовці для подальшої участі в міських і обласних змаганнях, з 21 по 29 листопада 2016 року на базі КЗШ № 124 (мкр. Гірницький, 33а), КНВК № 35 (вул. Співдружності, 84а), КЗШ № 119 (мкр. Сонячний, 48а) та КЗШ № 21 (вул. Спаська, 8а) відбулися районні змагання з баскетболу серед юнацьких збірних команд учнів закладів освіти 9-11 класів за програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії».

В змаганнях взяли участь 180 спортсменів з 15 команд (КЗШ № № 17, 21, 31, 41, 68, 72, 113, 119, 124, КСШ №№ 70, 107, 118, КНВК № 35, КПНЛ та КЛІПВФП). Команди були розділені на чотири групи, переможці групової першості розіграли між собою право володіти кубком Саксаганського району.

Перше місце здобула збірна команда юних баскетболістів КЗШ № 124 (тренер Борбулевич І. В.), друге місце посіла команда КЛПВФП (тренер Шпильовий В. В.), третє місце виборола збірна команда КЗШ № 21 (тренер Токарчук Ю. Т.).

Переможці та призери районних змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Від депутатського корпусу районної у місті ради - спонсорів спортивного заходу, всі чотири команди фіналісти отримали солодкі подарунки у вигляді тортів.

На базі команди переможниці турніру буде сформовано збірну команду Саксаганського району, яка в лютому місяці 2017 року візьме участь у традиційному міському турнірі пам’яті народного депутата України трьох скликань, почесного громадянина міста Кривого Рогу Гурова Вадима Миколайовича.