Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

А нас ще ждуть незвідані світи...

А НАС ЩЕ ЖДУТЬ НЕЗВІДАНІ СВІТИ...


Ми є. Були. І будем ми. Вітчизна наша з нами

Потужний розвиток промисловості - запорука добробуту народу

Складаємо славу рукам робітничим доброта, відповідальність і милосердя - основні складові соціального захисту

Наука сили нам дає основи всесвіту пізнати

Благоустрій подвір'я та затишок оселі - результат успішної діяльності господарників району

Плекаймо здоровя кожної людини - найцінніший скарб країни

Малому бізнесу - великі горизонти

А нас ще ждуть незвідані світи...

Спорт,  спорт,  спорт,  спорт,  спорт - перемога! Спорт - рекорд!

Живу цю красу я до вас принесу

Душі криниця

Молодість – особливий період людського життя. Кожен крок у цей час важить дуже багато, а то й визначає усе подальшу долю. І від того, яким увійде у самостійне життя молоде покоління, як впишеться у суспільні процеси, наскільки активно воно братиме участь у розв’язанні  нагальних завдань значною мірою залежить  доля країни, міста, району.

В Саксаганському районі молоді проживає близько 49 тисяч осіб. Вони мають змогу навчатися, працювати, змістовно проводити свій вільний час.

Для отримання майбутньої професії в районі створена мережа закладів вищої та професійно-технічної освіти, де навчається 5263 особи. Студенти отримують спеціальності: електрослюсар, касир-контролер, менеджер організації, провідник пасажирського вагону, прохідник, кухар, офіціант та інші.

Студентська та учнівська молодь району не тільки добре навчається, а й бере активну участь у громадському житті району та міста. Ними проводяться акції  «Студенти - ветеранам» та «Студенти - дітям». Систематично студентами та учнями навчальних закладів надається різноманітна допомога учасникам бойових дій, інвалідам війни, солдатським вдовам та людям похилого віку, впорядковуються  могили загиблих воїнів. У кожному закладі вищої та професійно-технічної освіти діють волонтерські загони.

В усіх  закладах вищої та професійно-технічної освіти району діють гурти художньої самодіяльності, щорічно творчі колективи приймають активну участь в різноманітних конкурсах та фестивалях, що сприяють розвитку  національної самосвідомості, утвердженню державної мови, відродженню української культури.

Молодіжний театр «Меркурій», що діє на базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму став центром проведення культурно-мистецьких заходів, спрямованих на розвиток  творчих здібностей. На його базі працюють студії: естрадного танцю «Флайер», вокальна «Амплуа», естрадних мініатюр «Мім», художнього слова «Прометей», дизайнерського мистецтва «Арт-студія».

За час існування театр став дев’ятикратним переможцем міського фестивалю самодіяльної студентської творчості «Студентська весна» серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, трикратним лауреатом міського фестивалю «Весна Рудани», а також трикратним лауреатом обласного фестивалю військово-патріотичної пісні «Світло вічного вогню».

На базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму діє  видавничо-поліграфічний центр, що відповідає сучасним вимогам освітньої галузі та надає можливість студентам полегшити самостійну й індивідуальну роботу, сприяє оптимальній технічній організації творчо-пошукової та дослідницької роботи, отримати додаткові джерела інформації.

На базі Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею учнівським та педагогічним колективом видається загальноліцейна газета «КПГМЛ СІТY», в якій висвітлюється життя закладу, району, міста. Колектив Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею нагороджений дипломом ХІІ національного конкурсу шкільних газет, який започаткований газетою Верховної Ради України «Голос України». 

Узакладах вищої та професійно-технічної освіти  діє  учнівське та  студентське самоврядування, яке дає можливість  набути та розвинути лідерські якості, впливати на формування громадської свідомості, знайти спільне бачення проблем та шляхи їх розв’язання. 

На підприємствах району працює 5217 молодих людей. Для організації роботи з ними на підприємствах призначені відповідальні по роботі з молоддю, створені умови молодим працівникам, що навчаються без відриву від виробництва (тривалість робочого тижня, застосування гнучких графіків роботи та змінності, тощо), молодь залучається до участі у спортивно-фізкультурній роботі, до оздоровлення у санаторіях, будинках відпочинку, базах відпочинку та туристичних поїздках. Всім молодим працівникам підприємства при народженні дитини та шлюбі виплачується матеріальна допомога з фондів підприємств.

Для організації дозвілля молодих сімей в районі проводяться конкурси: «Мама, тато, я – спортивна родина», «Свято дружної родини».

Молодь району є активним учасником акцій, спрямованих на здоровий спосіб життя: «Ми проти СНІДу», «Модно бути здоровим», «Цигарка – за цукерку» тощо.

Традиційно в районі проводяться урочисті прийоми головою районної у місті ради кращих студентів та робітничої молоді. За бездоганну плідну працю, професійну майстерність, успіхи у навчанні, активну громадську діяльність молодь нагороджується відзнаками виконкому районної у місті ради.