Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Постійні комісії

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ЗАКОННОСТІ, ПРАВОПОРЯДКУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЕТИКИ:

 

Голова комісії:

Резниченко Наталія Михайлівна

 

Члени комісії:

1. Балабан Олександр Анатолійович

2. Бугрименко Микола Григорович

3. Єжеменська Олена Миколаївна

4. Залізний Олександр Миколайович

5. Іванов Андрій Станіславович

6. Коваленко Олександр Володимирович

7. Старовойт Василь Володимирович

 

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ З ПИТАНЬ ПЛАНУВАННЯ БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ, ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ:

 

Голова комісії:

Хотькін Володимир Олександрович

 

Члени комісії:

1. Гончар Ольга Миколаївна

2. Каталенець Юрій Анатолійович

3. Квартюк Тетяна Олександрівна

4. Кравченко Антон Станіславович

5. Лисенко Раїса Степанівна

6. Нагній Алла Володимирівна

7. Селюта Неоніла Василівна

 

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ ТА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА:

 

Голова комісії:

Курочка Едуард Станіславович

 

Члени комісії:

1. Андрієнко Павло Миколайович

2. Душкевич Дмитро Ігорович

3. Котелянець Олександр Дмитрович

4. Красножон Владислав Юрійович

5. Нежигай Руслан Дмитрович

6. Резниченко Олексій Сергійович

7. Сімоник Тетяна Юріївна

 

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ З ПИТАНЬ ДУХОВНОСТІ, ОСВІТИ, ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ, У СПРАВАХ СІМ’Ї І МОЛОДІ:

 

Голова комісії:

Ісакова Ольга Сергіївна

 

Члени комісії:

1. Лаліменко Віталій Олександрович

2. Башук Любов Вікторівна

3. Богацький Сергій Іванович

4. Гузачова Олена Олегівна

5. Омельниченко Ольга Олександрівна

6. Плахтій Олена Юріївна

7. Чурбанов Олександр Володимирович

 

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ЕКОЛОГІЇ:

 

Голова комісії:

Логінова Анжеліка Анатоліївна

 

Члени комісії:

1. Дільна Вікторія Сергіївна

2. Конєва Марина Іванівна

3. Кочегаров Олексій Сергійович

4. Кузіна Олена Володимирівна

5. Смірнов Михайло Володимирович

6. Чирка Назар Юрійович

7. Шевель Леонід Віталійович