Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Новини

Єдиний день інформування Єдиний день інформування

19 липня поточного року в рамках проведення єдиного дня інформування населення відбулась інформаційна зустріч з членами трудового колективу філії  «Дніпроліфт» приватного акціонерного товариства  «Виробниче об'єднання «Стальканат-Сілур».

20 липня 2018
Телята на дотації Телята на дотації

У державному бюджеті на 2018 рік закладено 6,36 млрд. грн. на підтримку сільського господарства. При цьому найбільшу частку коштів (4 млрд. грн.) протягом поточного року заплановано витратити на підтримку тваринництва. Це — рекордна цифра за останні декілька років.

18 липня 2018
Чи є справи у найменших?.. Чи є справи у найменших?..

Як Ваші справи? - запитуємо ми своїх знайомих при зустрічі. Нікому не спаде на думку задати таке питання дитині. А чи є у дітей справи? Мабуть що так. Адже для вирішення дитячих справ у нас в державі існує ціла служба — служба у справах дітей!

18 липня 2018
Мобільна Віза реалізує соціальні потреби працівників підприємств Мобільна Віза реалізує соціальні потреби працівників підприємств

16 липня 2018 року вперше команда фахівців Мобільного офісу приїхала на одне з великих підприємств  у Саксаганському районі – ТОВ «Метінвест – Криворізький ремонтно-механічний завод», де працюють понад 2000 робітників.

17 липня 2018
Як зареєструвати місце проживання у студентських гуртожитках: Як зареєструвати місце проживання у студентських гуртожитках:

Якщо Ви вступили до Вищого навчального закладу в інше місто України і плануєте жити у студентському гуртожитку, необхідно зареєструвати своє місце проживання.

13 липня 2018
Свято славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла Свято славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла

12 липня православні люди всього світу відзначили Свято славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла. Також в цей день традиційно закінчується Петрів піст.

13 липня 2018
Захист прав дитини на житло Захист прав дитини на житло

Діти — це найкраще, що ми, дорослі, можемо принести у цей світ! Забезпечення якнайкращих інтересів дітей наше першочергове завдання. Дитина, внаслідок її фізичної і розумової незрілості, потребує спеціальної охорони і піклування, зокрема належного правового захисту.

12 липня 2018
Фінальні районні змагання з більярдного спорту в рамках літньої спартакіади «Юність-2018» Фінальні районні змагання з більярдного спорту в рамках літньої спартакіади «Юність-2018»

09 липня 2018 року на базі спортивного більярдного клубу «Імперія», в рамках літньої спартакіади «Юність-2018» відбулися фінальні районні змагання з більярдного спорту в дисципліні «вільна піраміда» серед переможців і призерів відбіркових змагань між збірними командами дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням в ІІ міжтабірній зміні, де взяли участь 16 чоловік.

10 липня 2018
Зняття з реєстрації місця проживання померлої людини Зняття з реєстрації місця проживання померлої людини

Смерть рідної людини - це одне з найважчих подій у людському житті. Його важко пережити, але зробити вже нічого не можна. Поряд зі зрозумілими почуттями, які відчувають в даній ситуації ті, кому він був близький, існують певні життєві і юридичні наслідки самого факту смерті людини.

09 липня 2018
Районні змагання з шахів «Біла королева» до Всесвітнього Дня шахів Районні змагання з шахів «Біла королева» до Всесвітнього Дня шахів

06 липня 2018 року на базі комунального позашкільного навчального закладу «ДЮСШ № 10» КМР (вул. Бикова, 4) відбулися районні змагання з шахів «Біла Королева» серед вихованців дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням в рамках літньої спартакіади «Юність-2018», присвячені до Всесвітнього Дня шахів, в яких взяли участь 38 чоловік з семи закладів освіти.

09 липня 2018
Районні відбіркові змагання з більярдного спорту в рамках літньої спартакіади «Юність 2018» Районні відбіркові змагання з більярдного спорту в рамках літньої спартакіади «Юність 2018»

04, 05 та 06 липня 2018 року на базі спортивного більярдного клубу «Імперія» (вул. Качалова, 42а) відбулися чергові попередні районні змагання з більярдного спорту в дисципліні «вільна піраміда» серед збірних команд дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням ІІ зміни, де взяли участь 57 вихованців з трьох закладів: «ДЮСШ № 10» КМР, КГ № 91 та КЗШ № 122.

06 липня 2018
Ой, на Івана, ой, на Купала… Ой, на Івана, ой, на Купала…

Івана Купала – стародавнє українське свято, що відзначалося в дні літнього сонцестояння. Це свято має яскраво виражену сонячну символіку. За повір’ями, опівночі вогнистим цвітом розквітає папороть, віщуючи тому, хто здобуде її, скарби, багатство, статок і здоров'я.

06 липня 2018
Дворовий футбол – найулюбленіша гра юних саксаганців Дворовий футбол – найулюбленіша гра юних саксаганців

04 липня 2018 року з 10.00 на спортивному майданчику КЗШ № 113 (вул. Курчатова, 39а) відбувся довгоочікуваний районний турнір з дворового футболу серед збірних команд дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням, де взяли участь 58 чоловік з п’яти команд

05 липня 2018
Врятуй від сирітської долі! Врятуй від сирітської долі!

Візьми дитину у родину – це не просто гарне гасло…. Це крик душі кожної дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.

У більшості з нас є батьки, рідні та близькі люди, з якими легше долати труднощі. Сирота ж позбавлена цієї життєвої підтримки. Вона самотня, зневірена, пригнічена… У всі часи людство рятувало милосердя та взаємодопомога.

05 липня 2018
Районна спортивна програма «Літній марафон» в рамках спартакіади «Юність-2018» на мікрорайоні Ювілейному Районна спортивна програма «Літній марафон» в рамках спартакіади «Юність-2018» на мікрорайоні Ювілейному

Естафету літньої спартакіади «Юність-2018» в Саксаганському районі у ІІ міжтабірній зміні підхопив мікрорайон Ювілейний, де 02 липня 2018 року на базі КСШ № 74 відбувся районний традиційний спортивний захід «Літній марафон» серед збірних команд дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням

03 липня 2018
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»