Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Органи самоорганізації населення

С П И С О К
голів вуличних комітетів Саксаганського району

 

№№ пп. ПІБ Межі вуличного комітету
1          Круппа Яна Борисівна Вул. Харцизька
2          Бараненко Іван Мефодійович Вул. Дубки
3          Доброва Любов Володимирівна Вул. Дідро
4          Комаренко Тетяна Олександрівна Вул. Льотчиків, Упіта, Генічеська, Одеська, Севастопольська, Геленжицька
5          Кузнєцова Любов Кирилівна Вул. Панаса Саксаганського, Дитинства, Качалова, Дунаєвського, Січова
6          Олійник Сергій Володимирович Вул. Городищенська
7          Головань Алла Борисівна Вул. Гаджибекова
8          Лаліменко Віталій Олександрович Вул. Медова, Меркулова
9          Статева Сергій Сергійович Вул. Маяковського, Дарвіна, Огарьова
10     Глущенко Анатолій Дмитрович Вул. Галковський Кут
11     Пінчук Георгій Денисович Вул. Волосевича (будинки 1-13 та парна сторона вулиці будинки 14-30), Булавіна, Волгоградська (будинки 17, 19, 21, 23), Корсунська, Технічна, Слєпньова
12 Афоніна Світлана Яківна Вул. Ярослава Мудрого (№№ 1 – 33), Дністровська
13 Довгань Сергій Сергійович Вул. Байкальська, Гутьманська, Соломії Крушельницької
14 Барсуков Анатолій Васильович Вул. Красноводська, Вітебська, Залізна
15 Гладиш Жанна Борисівна Вул. Охотська, Таганрозька, Демиденка, Васнецова
16 Зубрій Ольга Володимирівна Вул. Чехословацька, Карельська, Озерна, Гафурі
17 Самсонова Наталія Петрівна Вул. Козаченка, Галілея
18 Суходавченко Анатолій Васильович Вул. Кузнечна, Серпухова, Магнітогорська, Джамбула, Д. Донського, Тольяті, Світлогорська (від № 65 до кінця вулиці)
19 Матузко Лілія Павлівна Вул. Спокійна, Шекспіра, Гірничорятувальна, Світлогорська (№№ 31 – 64)
20 Котенко Марія Андріївна Вул. Скляра, Нобелівська, Хетагурова, Олександра Олеся
21 Пустова Наталія Валеріївна Вул. Виноградна, Скандинавська, Федоровського
22 Асєєва Катерина Миколаївна Вул. Вільна, Бердянська, Курганська
23 Постна Наталія Михайлівна Вул. Перова, Сагайдачного, Олонецька, Пічугіна, Чигоріна, Байди Вишневецького, Генерала Кузнецова, Рубльова
24 Самусенко Світлана Миколаївна Вул. Арзамаська, Керченська, Шмаківська
25 Стягун Ганна Іванівна Вул. Кільцева, Марійська, Низова, Світлогорська (№№ 1 – 28)
26 Брудько Олександр Григорович Вул. Чистопільська, Лавреньова
27 Удовенко Тамара Матвіївна Вул. Кубанська (будинки 21-64), Рокоссовського, Єсеніна,  Волосевича (будинки 39-57; 56-78), Ярослава Мудрого (будинки 51-73)
28 Якимовська Людмила Петрівна Вул. Липнева, Братів Кожакіних, Харківська, Станіславського, просп. Героїв-підпільників
29 Павленко Таїса Іванівна Вул. Дніпровська, Волгоградська, Свєтлова, Кубанська (будинки 1-19), Ярослава Мудрого (будинки 35-49), Волосевича (будинки 15-37; 32-54)