Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Оголошення

Мобільна «Віза» для людей Мобільна «Віза» для людей

З’явилася можливість без черг та затримок отримати консультації та оформити декларацію з лікарями первинної ланки, а саме зі спеціалістами КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4" Криворізької міської ради.

21 серпня 2018
До уваги мешканців району! Заходи з ліквідації осередків стихійної торгівлі тривають! До уваги мешканців району! Заходи з ліквідації осередків стихійної торгівлі тривають!

Торгівля з рук у невстановлених місцях - це правопорушення, за яке передбачена відповідальність за статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді накладання штрафу. Право вживати заходи до правопорушників віднесено до компетенції органів внутрішніх справ. Але, необхідно, щоб усі мешканці нашого міста налаштувались на боротьбу з цим злом.

21 серпня 2018
Криворізька північна ОДПІ повідомляє Криворізька північна ОДПІ повідомляє

Впродовж січня-липня 2018 року від платників податків Криворізької північної ОДПІ до місцевих бюджетів  надійшло майже 16,9 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. За словами начальника відділу адміністрування податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Криворізької північної ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олени Коровко, зазначена сума перевищує прогнозовану на 0,9 млн грн. А проти надходжень аналогічного періоду минулого року – більша майже на 4,6 млн грн.

17 серпня 2018
У річці Саксагань відібрано проби води для хімічного аналізу У річці Саксагань відібрано проби води для хімічного аналізу

Спеціалістами виконкому Саксаганської районної у місті ради сумісно із спеціалістами управлінням екології виконкому міської ради та ВСП «Криворізький міський ВЛД ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗУ» 17 серпня 2018 року відібрано проби з поверхневих водних об’єктів в Саксаганському районі.

17 серпня 2018
Зміна договору найма неприватизованої квартири та зміна особових рахунків на оплату житлово-комунальних послуг Зміна договору найма неприватизованої квартири та зміна особових рахунків на оплату житлово-комунальних послуг

Відповідно до ст. 61, 103-106 Житлового кодексу УРСР, користування жилим приміщенням у будинках державного і громадського житлового фонду здійснюється відповідно до договору найма жилого приміщення.

16 серпня 2018
Військова служба за контрактом Військова служба за контрактом

З метою укладання контрактів для служби в частинах Збройних Сил України запрошуються громадяни віком від 18 до 60 років.

15 серпня 2018
До уваги суб’єктів господарювання! До уваги суб’єктів господарювання!

Серпень –останній місяць здійснення планування проведення практичної підготовки працівників з питань цивільного захисту на 2019 рік

15 серпня 2018
Порядок користування земельною ділянкою співвласниками житлового будинку Порядок користування земельною ділянкою співвласниками житлового будинку

Згідно з статтями 40, 121 Земельного кодексу України присадибна земельна ділянка передбачається для розміщення та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. 

13 серпня 2018
Криворізька північна ОДПІ повідомляє Криворізька північна ОДПІ повідомляє

Відповідно до пп. 166.3.7 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України від 02.12.2010  № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник податку на доходи фізичних осіб (далі – платник податку) має право включити до податкової знижки витрати у вигляді суми коштів, сплачених ним у зв’язку із переобладнанням транспортного засобу, що належить платникові податку, з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива.

10 серпня 2018
Шановні мешканці району! Шановні мешканці району!

Криворізький відділ поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області здійснює профорієнтаційну роботу щодо відбору кандидатів на службу в поліцію і заняття вакантних посад молодшого та середнього складу поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

09 серпня 2018
Нагадуємо в Саксаганському районі відсутні місця для купання! Нагадуємо в Саксаганському районі відсутні місця для купання!

Шановні мешканці та гості району виконком районної у місті ради попереджає про небезпеку купання в непристосованих місцях!

08 серпня 2018
Шановні мешканці району! Шановні мешканці району!

14 серпня 2018 року

з 15-00 до 19-00 години

на майданчику на вул. Городищенській буд. 90

Ви можете скористатись послугами Мобільного офісу

07 серпня 2018
Криворізька північна ОДПІ повідомляє Криворізька північна ОДПІ повідомляє

Згідно з п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації, з урахуванням вимог ст. 137 ПКУ.

06 серпня 2018
Громадський бюджет - 2019 Громадський бюджет - 2019

Протягом серпня поточного року у приміщенні виконкому Саксаганської районної у місті ради, каб. 420, вул. Володимира Великого, буд. 32 проходить консультація авторів проектів громадського бюджету.

31 липня 2018
Про повідомну реєстрацію колективних договорів  підприємств, установ та організацій  Саксаганського району протягом ІІ кварталу 2018 року Про повідомну реєстрацію колективних договорів підприємств, установ та організацій Саксаганського району протягом ІІ кварталу 2018 року

Колективним договором регулються трудові відносини та соціально-економічні інтереси працівників і роботодавців. Колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи.

31 липня 2018
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»