Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Оголошення

ПЕРША ДОПОМОГА ПРИ ПЕРЕГРІВАННІ ОРГАНІЗМУ ПЕРША ДОПОМОГА ПРИ ПЕРЕГРІВАННІ ОРГАНІЗМУ

Якщо зневажати правилами прийому сонячних ванн, то можна одержати сонячний (світловий) або тепловий (інсоляція) удар, може трапитися й непритомність.

23 червня 2018
Криворізька північна ОДПІ повідомляє Криворізька північна ОДПІ повідомляє

Криворізька північна ОДПІ звертає увагу, що у зв’язку із запровадженням Державною казначейською службою України централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02.07.2018 відкриті на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998) рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів за новими реквізитами.

22 червня 2018
Надання пропозицій (зауважень) учасників громадського обговорення щодо перейменування площі Олександра Поля Надання пропозицій (зауважень) учасників громадського обговорення щодо перейменування площі Олександра Поля

Пропозиції та зауваження можна надсилати у письмовому та електронному вигляді за визначеною формою не менш як протягом 30 днів з дати опублікування даного повідомлення на юридичну адресу виконкому районної у місті ради: 50071, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 32; e-mail: srvk@srvk.gov.ua.

19 червня 2018
Списки лікарів комунальних установ охорони здоров’я району, які можуть бути обрані мешканцями міста для укладання угоди щодо надання первинної медико-санітарної допомоги Списки лікарів комунальних установ охорони здоров’я району, які можуть бути обрані мешканцями міста для укладання угоди щодо надання первинної медико-санітарної допомоги

З 2018 року урядовим рішенням ухвалено реформу у медичній сфері, із започаткуванням якої передбачено фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів на державному рівні. Розпочалась реформа з первинної медичної допомоги, тобто сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів.

19 червня 2018
Криворізька північна ОДПІ повідомляє Криворізька північна ОДПІ повідомляє

Повідомляємо, що 01.06.2018 набула чинності  постанова Правління Національного банку України від 24.05.2018 № 54 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України» (далі – Постанова № 54).

15 червня 2018
Криворізька північна ОДПІ повідомляє Криворізька північна ОДПІ повідомляє

Нагадуємо, що відповідно до  вимог Податкового кодексу України перехід на спрощену систему оподаткування  суб'єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів, може здійснити один раз протягом календарного року. 

Перехід на спрощену систему оподаткування здійснюється шляхом подання відповідної заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Тобто, граничним терміном подання заяви для  переходу на спрощену систему оподаткування з IІI кварталу 2018 року є 15 червня 2018 року.

08 червня 2018
ПОЖЕЖА. Правила безпеки ПОЖЕЖА. Правила безпеки

Якщо пожежа застала вас у приміщенні, слід дотримуватись наступних правил

       

        

06 червня 2018
Попередження та правила поведінки населення у разі дій терористичного характеру Попередження та правила поведінки населення у разі дій терористичного характеру

Метою терористичного акту є залякування якнайбільшої кількості людей, зважаючи на це об’єкти обираються за критеріями кількості населення (можливих жертв) та значущості об’єкту. 

06 червня 2018
Проект регуляторного акта – рішення Криворізької міської ради «Про внесення змін до Порядку залучення забудовників до пайової участі в створенні й розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Кривого Рогу» Проект регуляторного акта – рішення Криворізької міської ради «Про внесення змін до Порядку залучення забудовників до пайової участі в створенні й розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Кривого Рогу»

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект регуляторного акта – рішення Криворізької міської ради «Про внесення змін до Порядку залучення забудовників до пайової участі в створенні й розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Кривого Рогу» та аналіз його регуляторного впливу.

05 червня 2018
ПАМ’ЯТКА  щодо проходження військової служби рядовим та сержантським (старшинським) складом, пільг та гарантій ПАМ’ЯТКА щодо проходження військової служби рядовим та сержантським (старшинським) складом, пільг та гарантій

З метою накопичення підготовленого військово-навченого ресурсу, призов молодого поповнення для комплектування ЗС України проводиться через навчальні центри для отримання ними дефіцитних військово-облікових спеціальностей.

05 червня 2018
Криворізька північна ОДПІ повідомляє Криворізька північна ОДПІ повідомляє

Криворізька північна ОДПІ нагадує, що відповідно до п. 179.7 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій нею податковій декларації про майновий стан і доходи.

01 червня 2018
Шановні мешканці району! Шановні мешканці району!

05 червня 2018 року

з 15-00 до 19-00 години біля ст. Мудрьона,

вул. Городищенська, 90

Ви можете скористатись послугами Мобільного офісу.

01 червня 2018
05 червня 2017 року з нагоди Всесвітнього дня навколишнього природного середовища відбудеться урочистий прийом голови районної у місті ради 05 червня 2017 року з нагоди Всесвітнього дня навколишнього природного середовища відбудеться урочистий прийом голови районної у місті ради

Щорічно 06 червня за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН відзначається Всесвітній день навколишнього природного середовища, метою якого є популяризація гармонійної взаємодії людини та природи в сучасних умовах, збереження та відтворення природних ресурсів.

01 червня 2018
До відома мешканців району До відома мешканців району

Доводимо до відома мешканців району відповідно до листа ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «Українська залізниця» № 1424 від 24. 05. 2018 р.

29 травня 2018
Увага! Зміна номерів телефонів виконкому! Увага! Зміна номерів телефонів виконкому!

Шановні мешканці та суб’єкти господарювання району! Виконком районної у місті ради повідомляє, що з 29. 05. 2018 змінилися телефонні номери деяких служб виконкому

29 травня 2018
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»