Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Депутатські фракції

ДЕПУТАТСЬКА ФРАКЦІЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"

В М. КРИВИЙ РІГ ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Голова фракції:

Старовойт Василь Володимирович

 

Члени фракції:

1. Башук Любов Вікторівна

2. Беззубченко Валерій Вікторович

3. Богацький Сергій Іванович

4. Іванов Андрій Станіславович

5. Конєва Марина Іванівна

6. Красножон Владислав Юрійович

7. Лисенко Раїса Степанівна

8. Логінова Анжеліка Анатоліївна

9. Нагній Алла Володимирівна

10. Омельниченко Ольга Олександрівна

11. Резниченко Наталія Михайлівна

12. Резниченко Олексій Сергійович

13. Селюта Неоніла Василівна

14. Сімоник Тетяна Юріївна

15. Чирка Назар Юрійович

 

 

ДЕПУТАТСЬКА ГРУПА ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ЗА РІДНЕ МІСТО"

Голова фракції:

Криворотній Ігор Іванович

 

Члени фракції:

1. Гузачова Олена Олегівна

2. Дільна Вікторія Сергіївна

3. Коваленко Олександр Володимирович

4. Хотькін Володимир Олександрович

 

 

ДЕПУТАТСЬКА ФРАКЦІЯ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Голова фракції:

Шевель Леонід Віталійович

 

Члени фракції:

1. Єжеменська Олена Миколаївна

2. Каталенець Юрій Анатолійович

3. Котелянець Олександр Дмитрович

4. Чурбанов Олександр Володимирович

  

 

ДЕПУТАТСЬКА ФРАКЦІЯ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ"

Голова фракції:

Гончар Ольга Миколаївна

 

Члени фракції:

1. Балабан Олександр Анатолійович

2. Душкевич Дмитро Ігорович

3. Смірнов Михайло Володимирович

 

 

ДЕПУТАТСЬКА ФРАКЦІЯ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП"

Голова фракції:

Ісакова Ольга Сергіївна

 

Члени фракції:

1. Залізний Олександр Миколайович

2. Кравченко Антон Станіславович

3. Кузіна Олена Володимирівна

4. Нежигай Руслан Дмитрович

5. Плахтій Олена Юріївна

 

 

ПОЗАФРАКЦІЙНІ

1. Андрієнко Павло Миколайович

2. Бугрименко Микола Григорович

3. Квартюк Тетяна Олександрівна

4. Кочегаров Олексій Сергійович

5. Курочка Едуард Станіславович

6. Лаліменко Віталій Олександрович