Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Про повідомну реєстрацію колективних договорів підприємств, установ та організацій Саксаганського району протягом І кварталу 2018 року

Колективним договором регулються трудові відносини та соціально-економічні інтереси працівників і роботодавців. Колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи.

Управлінням праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради протягом І кварталу 2018 року зареєстровано колективні договори наступних підприємств, установ та організацій району:

- КП «Криворізька муніципальна гвардія»;

- ОКЗ «Криворізький шкірно-венерологічний диспансер»;

- КЗ «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 264 комбінованого типу» КМР;

- КП «Криворіжкнига» КМР;

- Відділ освіти виконкому Саксаганської районної у місті ради;

- КЗ «Спеціалізований дошкільний навчальний заклад № 151»;

- КЗ «Санаторний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 156» КМР;

- КЗ «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 81 комбінованого типу» КМР.

                  

До відома роботодавців та профспілок (представників трудових колективів) Саксаганського району!

Запрошуємо Вас до управління праці та соціального захисту населення виконкому Саксаганської районної у місті ради за адресою: вул. Софії Перовської, 16а, телефон для довідок 405-72-82, для надання методично-консультативної допомоги щодо укладення колективного договору, внесення змін та доповнень до нього, здійснення повідомної реєстрації.