Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Постанова про надання дотації за молодняк великої рогатої худоби фізичним особам

Доводимо до відома, що вийшла нова постанова Кабінету Міністрів України від 07. 02. 2018 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва», зі змінами.

На разі дотація надається фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб у минулому та поточному році та досяг віку: 4 місяці, 8 місяців, 12 місяців.

Для цього необхідно ідентифікувати теля шляхом біркування та реєстрації.

Зібрати документи: копії паспортів ВРХ, а якщо 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин; копія паспорта особи – власника тварин; копія довідки або договору про відкриття рахунка в банку; копія ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварин.

Подати документи до центру адміністративних послуг «Віза» Криворізької міської ради (площа Молодіжна, буд. 1) або до територіального підрозділу центру адміністративних послуг «Віза» Криворізької міської ради (вулиця Володимира Великого буд. 32, каб. 119).

В результаті цього фізичні особи мають право отримати бюджетні кошти на поточний рахунок відкритий у банку.

Документи подаються:

І раз – у повні 4 місяці та нараховується 300 грн.,

ІІ раз – у повні 8 місяців та нараховується 700 грн.,

ІІІ раз – у повні 12 місяців та до 13 місяців та нараховується 1500 грн.

Якщо на момент першого подання документів молодняку виповнилося:

І раз – у 8 повних місяців нараховується 1000 грн

ІІ раз у повні 12 місяців та до 13 місяців та нараховується 1500 грн

І раз – у повні 12 місяців та до 13 місяців та нараховується 1500 грн.