День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
22 червня 2026 року з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні у Саксаганському районі відбулося покладання квітів до пам’ятника 118 працівникам рудоуправління ім. Кірова, які загинули у роки Великої вітчизняної війни.
У заході взяли участь: заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Надія Ставицька, депутати Саксаганської районної у місті ради VIII скликання, члени Саксаганської районної організації ветеранів міста Кривого Рогу, представники громадської організації «Саксаганська організація м. Кривого Рогу «Союз Чорнобиля» та представники спілки ветеранів Афганістану та воєнних конфліктів в інших країнах «Саланг» Саксаганського району м. Кривого Рогу.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до пам’ятника героям.
