На хвилях сміху, казки й чудес
10.06.2026 у глядацькому залі палацу культури «Мистецький» для учнів закладів освіти Саксаганського району було організовано перегляд цікавої вистави театру ляльок під назвою «Чу-Да-Сія»
З перших хвилин театральне дійство захопило юних глядачів у вир неймовірних подій та пригод, відкриваючи перед ними дивовижний світ фантазії, добрих героїв і справжніх чудес.
Яскраві герої, цікаві образи і декорації, веселі пісні та чарівна атмосфера справжньої казки подарували маленьким глядачам неймовірні емоції та враження.
З великою цікавістю школярі спостерігали за пригодами персонажів та активно долучалися до жвавих руханок і танців разом із ними, а в залі лунали щирий дитячий сміх, сяяли радісні усмішки та не вщухали гучні оплески.
Вистава стала справжнім святом дитинства, під час якого діти поринули у чарівний світ, де оживають мрії та стаються дива, відкриваючи для себе важливі життєві цінності - доброту, дружбу, щирість і віру в диво.
