Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Про роботу районної робочої групи з питань ліквідації осередків стихійної торгівлі в районі

На виконання Угоди про взаємодію з питань протидії незаконному продажу товарів у місті Кривому Розі та рішення виконкому міської ради від 14.08.2019 № 379 «Про заходи з протидії несанкціонованій торговельній діяльності на території м. Кривого Рогу» щотижнево проводиться рейдова робота по припиненню функціонування осередків стихійної торгівлі на території району.   

08.11.2019 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради спільно з спеціалістами управління розвитку підприємництва  виконкому Криворізької міської ради за участю дільничного інспектора Саксаганського відділення поліції Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції проведено спільний рейд щодо ліквідації осередків стихійної торгівлі біля ринку «Бульвар Вечірній» ТОВ «Спот Маркет» на вул. Івана Авраменка, 3.

Спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради значна увага під час здійснення рейду приділялась проведенню інформаційно-роз’яснювальної роботи серед торгуючих, а саме: про їх переміщення на ринки району, розповсюджувались інформаційні листівки щодо заборони реалізації товару у невстановлених місцях без відповідних дозвільних документів.

Завдяки проведенню рейдової роботи, оперативно-вжитими заходами осередок стихійної торгівлі ліквідовано, торгуючих переміщено на територію ринку «Бульвар Вечірній».

Робота у даному напрямку триває.