Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Про роботу районної робочої групи з питань ліквідації осередків стихійної торгівлі в районі

На виконання Угоди про взаємодію з питань протидії незаконному продажу товарів у місті Кривому Розі та рішення виконкому міської ради від 14.08.2019 № 379 «Про заходи з протидії несанкціонованій торговельній діяльності на території м. Кривого Рогу» щотижнево проводиться рейдова робота по припиненню функціонування осередків стихійної торгівлі на території району.   

22.11.2019 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради спільно з спеціалістами управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради проведено спільний рейд щодо протидії функціонування стихійних та нелегальних місць торгівлі, у тому числі алкогольними та тютюновими виробами на мкрн. Гірницькому та мкрн. Сонячному. Рейдовою роботою охоплено торговельний кіоск у складі зупиночного комплексу «мкрн. Гірницький» ФОП Мельниченка Б.І., розташованого на мкрн. Гірницькому біля буд. 42 та прилегла територія до ТОВ «Контраста», мкрн. Гірницький, 36а.

На момент проведення рейдової роботи факти функціонування осередків стихійної торгівлі за вищевказаними адресами були відсутні. Робота у даному напрямку триває.