Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Про роботу районної робочої групи з питань ліквідації осередків стихійної торгівлі в районі

На виконання Угоди про взаємодію з питань протидії незаконному продажу товарів у місті Кривому Розі та рішення виконкому міської ради від 14.08.2019 № 379 «Про заходи з протидії несанкціонованій торговельній діяльності на території м. Кривого Рогу» щотижнево проводиться рейдова робота по припиненню функціонування осередків стихійної торгівлі на території району.   

29.11.2019 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради спільно з спеціалістами управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради проведено спільний рейд щодо протидії функціонування стихійних та нелегальних місць торгівлі. Рейдовою роботою охоплено вул. Співдружності, просп. 200-річчя Кривого Рогу, вул. Тесленка.

На момент проведення рейдової роботи факти функціонування осередків стихійної торгівлі на вул. Співдружності та просп. 200-річчя Кривого Рогу були відсутні.

Виявлено осередок стихійної торгівлі на вул. Тесленка, біля магазину «М’ясний м’ясокомбінат». З метою припинення функціонування даного осередку стихійної торгівлі підготовлено листа до Саксаганського відділення поліції Криворізького відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

Робота у даному напрямку триває.