Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Про роботу районної робочої групи з питань ліквідації осередків стихійної торгівлі в районі

На виконання Угоди про взаємодію з питань протидії незаконному продажу товарів у місті Кривому Розі та рішення виконкому міської ради від 14.08.2019  № 379 «Про заходи з протидії несанкціонованій торговельній діяльності на території м. Кривого Рогу» щотижнево проводиться рейдова робота по припиненню функціонування осередків стихійної торгівлі на території району.   

13.02.2020 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради спільно з спеціалістами управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради та дільничним інспектором поліції Саксаганського відділення поліції Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області проведено спільний рейд щодо протидії функціонування стихійних та нелегальних місць торгівлі. Рейдовою роботою охоплено вул. Івана Авраменка (територія біля ринку «Бульвар Вечірній), бульвар Вечірній та  вул. Космонавтів, біля буд. 13.

На момент проведення рейдової роботи встановлено факти функціонування осередків стихійної торгівлі. Під час здійснення рейду значна увага приділялась

проведенню інформаційно-роз’яснювальної роботи серед торгуючих, а саме: про їх переміщення на організовані ринки району, розповсюджено чотири листівки із зазначенням адрес діючих організованих ринків району.                                                        

На вулиці Космонавтів, біля буд. 13 виявлено осередок стихійної торгівлі з продажу тютюнових виробів без марок акцизного збору та без ліцензії на роздрібну торгівлю. Працівниками Саксаганського відділення поліції Криворізького відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Дніпропетровській області на торгуючого складено адміністративний протокол за ст. 164 КУпАП (Порушення порядку провадження господарської діяльності) з незаконного обігу вилучено 173 пачки тютюнових виробів.

 Рейдова робота у даному напрямку триває.