Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Три роки повноважень відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Саксаганської районної у місті ради.

Вже минуло три роки, як на органи місцевого самоврядування покладені функції з реєстрації місця проживання громадян.

За цей період спеціалістами відділу реєстрації місця проживання громадян Саксаганського району надано 85 572 послуги. За надання послуг з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання надійшло доходів районного у місті бюджету на суму 425 187,50 грн.

Велика увага приділяється обслуговуванню людей з особливими фізичними потребами: приміщення облаштовано пандусом; для слабозрячих придбано лінзу Френеля, вивіска з режимом роботи відділу виконана шрифтом Брайля. З метою створення безбар’єрного середовища в органах місцевого самоврядування, у рамках проекту «Разом – краще» спеціалісти відділу беруть участь у навчанні спілкуванню жестовій мові.

Спеціалісти відділу задіяні в обслуговуванні заявників з обмеженими фізичними можливостями вдома або в лікарні, за їх заявою з питання надання послуги реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання громадян. На сьогодні вже 84 мешканця району скористалося такою послугою.

До території району належать віддалені мікрорайони та житлові масиви. Їх мешканці не завжди можуть звернутись безпосередньо до виконкому для отримання послуг. На допомогу приходить Мобільний офіс муніципальних послуг – спеціально обладнаний автомобіль мобільний модуль-трансформер у якому працівники відділу здійснили прийом 442 осіб.

Подати документи для отримання послуг можна на порталі державних послуг iGov. Заповнити форму, обрати зручний час для візиту до органу реєстрації та у назначений час прийти на зустріч зі всіма необхідними документами. Розглянуто 211 заяв від мешканців району, які були подані через портал. 

Працівники відділу вітають іменинників, нових мешканців району та маленьких саксаганців вітальними листівками. Мешканці отримують інформаційні буклети.

У зв’язку зі створенням Реєстру територіальної громади міста Кривого Рогу налагоджено обмін інформацією про місце реєстрації громадян з управлінням праці та соціального захисту населення, яке отримує інформацію з реєстру без залучення громадян.

На сьогодні 118 495 мешканців району внесено до реєстру.

Мета відділу - створити комфортні умови отримання послуг для всіх мешканців району. Отримати послуги реєстрації або зняття з реєстрації «просто» і «доступно».