Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Про повідомну реєстрацію колективних договорів підприємств, установ та організацій Саксаганського району протягом ІІІ кварталу 2018 року

Колективним договором регулюються трудові відносини та соціально-економічні інтереси працівників і роботодавців. Колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи.

Управлінням праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради протягом ІІІ кварталу 2018 року зареєстровано колективні договори наступних підприємств, установ та організацій району:

- Криворізький державний комерційно-економічний технікум;

- КЗ «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 14» КМР;

- ТОВ «Підшипник Груп»;

- ТОВ «Комфорт Кривбас»;

- «Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 74» КМР.

До відома роботодавців та профспілок (представників трудових колективів) Саксаганського району!

Запрошуємо Вас до управління праці та соціального захисту населення виконкому Саксаганської районної у місті ради за адресою: вул. Софії Перовської, 16а, телефон для довідок 405-72-82, для надання методично-консультативної допомоги щодо укладення колективного договору, внесення змін та доповнень до нього, здійснення повідомної реєстрації.